UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Użytkownik
2 0 0

Wymiana Horizon na moduł CI i zmiana warunków

Dzień dobry,

Kilka dni temu miałem jeszcze Internet 300/20 i pakiet Select z dekoderem Horizon (był też Horizon Go) ale zależało mi na module CI zamiast Horizona za 69,99. Na czacie dowiedziałem się, że mam wysłać odstąpienie od umowy i ktoś się skontaktuje w celu zmiany dekodera na moduł.

Tak się stało, mam moduł CI ale zauważyłem też, że Internet został zmieniony na 150/10 i zostałem pozbawiony Horizon go a nie na to się umawialiśmy (faktycznie potwierdzenie na mailu stanowi, że Internet będzie 150/10 i nie ma słowa o Horizon Go - czego wcześniej nie sprawdziłem).

Właśnie rozmawiałem z koknsultantami i dowiedziałem się, że w ofercie z modułem CI nie ma możliwości posiadania Horizon Go w cenie (+5 zł za Horizon Go i +5 zł za podwyższenie Internetu na 300/20).

Nie zamierzam się znowu bawić w wysyłanie odstąpienia tylko po to, żeby ktoś łaskawie zadzownił i powiedział, że jednak się da wiec pytanie do przedstawicieli UPC tutaj: czy da się powrócić do pierwotnej oferty z zachowaniem modułu CI?

Nie nagrywałem rozmów bo wydawało mi się, że UPC to pożądna firma Od dziś nagrywam. Oczywiście odstąpienie od umowy spowoduje, że wrócę do poprzedniej oferty ale z Horizonem.

4 ODPOW. 4
Tytan
1029 593 86

Re: Wymiana Horizon na moduł CI i zmiana warunków

Jak dla mnie masz 3 drogi postępowania.

1. Napisac reklamacje powolujac sie na rozmowe telefoniczna. Zostanie odsluchana rozmowa przez dział reklamacji i odpowiednio sie ustosunkuje na pismie do Twoich zarzutów.

2. Złożyć w terminie 14 dni rezugnacje.

3. Zostawic tak jak jest.

Niestety nikt Ci na słowo ani nie uwierzy ani nie bedzie wszczynał procedury do odsluchania rozmowy.

Jak to sie mowi? Papier musi byc

-------------------------------------------

hosting
Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Dziękuję, złożyłem reklamację, złożę jeszcze odstapienie, żeby nie przeoczyć terminu bo jednak 2x szybszy internet i Horizon Go są dla mnie suma sumarum ważniejsze niż marny dekoder Horizon.

Czy ktoś wie, czy technicznie/systemowo jest możliwe posiadanie Horizon Go wraz z modułem CI? Konsultant dziś zapewniał, że nie ma takiej konfiguracji w żadnej z ofert.

Tytan
1029 593 86

W regulaminie który jest TU masz wszystko opisane 

-------------------------------------------

hosting
Tytan
Tytan
2018 986 162

@taki--jeden napisał(a):

Czy ktoś wie, czy technicznie/systemowo jest możliwe posiadanie Horizon Go wraz z modułem CI? Konsultant dziś zapewniał, że nie ma takiej konfiguracji w żadnej z ofert.

nie ma takiej mozliwosci

https://www.upc.pl/dokumenty-wcag/upc-cennik-uslug-dodatkowych-dtv/

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!