UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Użytkownik
5 0 0

Wymiana okablowania (6 miesiecy oczekiwania)

Witam,

We wrzesniu 2018 zostala u mnie zainstalowana usluga dostepu do internetu. Podczas instalacji nie stwierdzono problemow z okablowaniem, jednakze w trakcie uzytkowania okazalo sie ze wystepuja problemy z kanalem dosylowym. Dostep do internetu jest ograniczony, zrywa polaczenie etc.

Reklamacja zostala zgloszona 2 krotnie, stwierdzono uszkodzony kabel, zapewniano mnie ze okablowanie zostanie wymienione najpierw do 30.11.2018, potem do 30.01.2019. W tym czasie nie otrzymalem zadnych informacji apropo przybycia technikow. Administracja i wlasciciel mieszkania wyrazili zgode na polozenie nowego kabla.

Do tej pory problem pozostaje nierozwiazany (6 miesiac). 

Czy ktos byl w podobnej sytuacji? Jak moge rozwiazac ten problem?

10 ODPOW. 10
Tytan
857 552 72

Re: Wymiana okablowania (6 miesiecy oczekiwania)

Witaj,

Zadam tylko pytanie precyzujące, została zgłoszona reklamacja czy awaria ?

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Użytkownik
5 0 0

Awaria zostala zgloszona jako pierwsza, po czym przyszedl technik, stwierdzil uszkodzone kable i umowilismy sie na ich wymiane.

Reklamacje zlozylem w pozniejszym czasie co umozliwilo obnizenie oplat abonamentowych.

Highlighted
Moderator
1335 808 538

@sunnyjendro wyślij proszę w wiadomości prywatnej do @Adam dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko), sprawdzimy o co chodzi.

Użytkownik
5 0 0

Dane przeslalem okolo 3 godziny temu w wiadomosci prywatnej

Moderator
1335 808 538

OK jak tylko @Adam się pojawi to z całą pewnością udzieli potrzebnego wsparcia.

Użytkownik
5 0 0

Rozumiem że nie mam na co czekać, firma UPC przez kolejne pół roku zamierza olewać moją sprawę? 

Moderator
22 16 11

@sunnyjendro cały czas trzymam rękę na pulsie. Tak jak Cię informowałem w wiadomości prywatnej, jak tylko będę mieć nowe informacje niezwłocznie dam znać.

Użytkownik
5 0 0

Otrzymalem maila z wyjasnieniem po kolejnym poltora miesiaca oczekiwania:

"Przyczyną obserwowanych nieprawidłowości w dostępie do Internetu UPC są zakłócenia sygnałowe występujące w Pana miejscu zamieszkania wynikające z konieczności modernizacji naszej infrastruktury. Niestety, z uwagi na skomplikowany proces logistyczny tej operacji nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić kiedy usługa internetowa będzie działać prawidłowo.

Obecnie wstępnie zaplanowany termin jaki został ustalony przez Dział Techniczny to 30/06/2019."

Oczywiście w tym okresie dzwoniłem na infolinię kilkurokilkukrotnie żeby dowiedzieć sie cokolwiek na temat naprawy usterek, parę razy konsultant wyłączył mikrofon i nie odzywal sie przez 20 minut do momentu aż sie rozlaczylem. Przy kolejnych razach konsultanci udawali idiotów ze nie maja pojecia o żadnej modernizacji.

Warto dodać ze w mojej klatce schodowej UPC polozylo w ostatnim czasie nowe koryta kablowe z informacją że sieć jest w trakcie modernizacji. Jednak jak problem występował tak występuje, nowy kabel nie został wpuszczony do mieszkania

Ocenę sytuacji pozostawiam Wam.

Moderator
1335 808 538

@Adam rzucisz okiem bo jesteś w temacie?

Moderator
22 16 11

Niestety, sprawa jest w trakcie weryfiakcji, zgodnie z odpowiedzią jaką otrzymałeś.

Czy ten termin uda się dotrzymać? Liczymy na to, że tak. Cały czas pamiętamy o Tobie i walczymy, aby udało się coś z tym wreszcie zrobic.