UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
2 1 0

Wypowiedzenie umowy

Witam,

posiadam internet w UPC na czas nieokreślony. Przeprowadziłem się do mieszkania, gdzie już mam internet zapewniony przez właściciela(również UPC), a poprzedni nie chce cesji,. Chcę w takim razie wypowiedzieć obecną umowę. Mam kilka pytań, a niedokładnie rozumiem te ze strony internetowej.

1) Wypowiedzenie tylko w formie listownej. Z tego co rozumiem, nie ma innej możliwości. Czy jeżeli np. wyślę wypowiedzenie dzisiaj 30.06.2020 r. to liczy się ono dopiero po dotarciu do odbiorcy. Przykład. Wysyłam dn. 30.06.2020 r., do UPC dochodzi ono 14.07.2020 r., tzn. że miesięczne wypowiedzenie zaczyna się od dnia 14.07. i muszę płacić za lipiec oraz sierpień.

2) Zwrót urządzenia - kiedy mam odesłać urządzenie.Jak rozumiem 14. dni od wygaśnięcia umowy. Jak dowiedzieć się od kiedy umowa już wygasła?

3) Akcesoria - dostałem od montera Connect Box'a i kabel antenowy. Kabel RJ-45 mialem własny. Co muszę w takim razie zwrócić? Sam Connect Box czy do tego jeszcze kabel antenowy?

Z góry dziękuję za pomoc

3 ODPOW. 3
Highlighted
Tytan
Tytan
2344 1041 193

Re: Wypowiedzenie umowy

Co do wypowiedzenia liczy sie data dostarczenia pisma

reszte odpowiedzi na pytania znajdziesz tutaj

https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006882

-----
Mediamoduł CI+| Giga Connect Box | Horizon BOX | Horizon GO | Horizon TV
Highlighted
Ekspert
128 48 2

AD 1. Zadzwoń na infolinie 813 813 813 i poproś o aktywację formularza rezygnacji z usług. Wtedy za pośrednictwem swojego konta w Moje UPC będzie można złożyć wypowiedzenie załączając skan ręcznego wypowiedzenia. W obecnych czasach zdecydowanie bezpieczniejsza metoda komunikacji.

AD 2 i 3 – na tej samej infolinii potwierdzisz co jest do zwrotu. Jeśli się nie mylę zwrot można zrobić przez Paczkomat.

FB 500 / Horizon Max / CI+ / Eleven / Filmbox / Cinemax / HBO
Highlighted
Użytkownik
2 1 0

Udało się, dziękuję bardzo za pomoc.