UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Tytan
2062 813 71

Re: Zajęty kabel koncentryczny przez UPC

@Jacek0601 

Pytanie jak masz te przewody koncentryczne rozprowadzone - na gwiazdę (prawidłowo) czy szeregowo (jak robi większość elektryków, bo przecież kabel to kabel i podłączają koncentryk jak przewód prądowy od gniazdka do gniazdka).

Najczęściej przewody koncentryczne podczas budowy prowadzą elektrycy przy okazji prowadzenia przewodów elektrycznych - rzadko który elektryk wie, jak układać przewody koncentryczne, jak je prowadzić i czego nie wolno z nimi robić.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Moderator
1426 825 566

@KOCUREK1970 na szczęście w związku ze w/w ustawą i podnoszeniem jakby nie patrzeć, standardu czy jakości nowych mieszkań, deweloperzy coraz częściej zlecają te prace fachowcom, a nie "Januszom".

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

tmk
Inspirator
22 0 0

Fachowiec fachowcowi nierówny. Nie pamiętam w którym numerze SatKuriera czytałem jakiś miesiąc temu artykuł o okablowaniu w mieszkaniach i tym co kładą tacy fachowcy. Z reguły są to kable niezgodne z wymaganą specyfikacją, zwłaszcza przeciwpożarową. Idą na łatwiznę bo przecież i tak nikt nie będzie w stanie sprawdzić co włożyli w peszle w budynku.

Tytan
920 577 77

@tmk napisał(a):

Fachowiec fachowcowi nierówny. Nie pamiętam w którym numerze SatKuriera czytałem jakiś miesiąc temu artykuł o okablowaniu w mieszkaniach i tym co kładą tacy fachowcy. Z reguły są to kable niezgodne z wymaganą specyfikacją, zwłaszcza przeciwpożarową. Idą na łatwiznę bo przecież i tak nikt nie będzie w stanie sprawdzić co włożyli w peszle w budynku.

Szkoda że do takiej patologi doprowadza klienta który jak zwykle chce mieć jak najtaniej. Nie interesuje się tym co to "tanio" oznacza.

-------------------------------------------

hosting