UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Inspirator
6 0 1

Zmiana adresu świadczenia usług, przy drugiej umowie w trakcie okresu wypowiedzenia

Witam,

Chciałem przenieść usługi na nowy wynajmowany przeze mnie adres. Niestety okazało się, że właściciel mieszkania ma tu swoje usługi i nie może ich przenieść. Cesja nie wchodzi w grę, ze względu na posiadane już przeze mnie usługi. Właściciel natomiast złożył już wypowiedzenie, którego okres wedle tego co przeczytałem potrwa do końca marca.  Stąd moje pytanie, czy jest możliwość przepisania moich usług na nowy adres na instalacji właściciela, będącego na okresie wypowiedzenia ?

4 ODPOW. 4
Nauczyciel
573 157 23

Re: Zmiana adresu świadczenia usług, przy drugiej umowie w trakcie okresu wypowiedzenia

@Kaio1992 w najgorszym wypadku możesz przeniesc swój sprzeti go podłączyć gdyby była jakaś karencja

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Inspirator
6 0 1

Re: Zmiana adresu świadczenia usług, przy drugiej umowie w trakcie okresu wypowiedzenia

Router i dekoder mają przypisane prędkości w skrzynkach na korytarzu z tego co się orientuję. Właściciel ma Internet z dekodera, ja mam 500 mbit podpiete do compala. Wie ktoś może bardziej od strony umowy, czy jestem w stanie dokonać takiego przepisania umowy na takiej zasadzie.

Wykładowca
845 213 35

W żadnych skrzynkach. Prędkość, a raczej limit przepustowości  określa plik konfiguracyjny w urządzeniu. 

Samowolne przenoszenie urządzeń pod inny adres jest niezgodne z regulaminem. 

Był tutaj na forum już podobny przypadek. OIDP wystarczyło pokazać umowę najmu i sprawę dało się załatwić. Poszukaj, A wszystkiego się dowiesz. 

Inspirator
6 0 1

Okej, dzięki poszukam