UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Inspirator
3 0 0

Zmiana miejsca zamieszkania, a rozwiązanie umowy.

Witam. Jestem klientem UPC od 2012 roku. Z przyczyn losowych byłem zmuszony do przeprowadzki w miejsce gdzie UPC nie świadczy usług. Nie znalazłem chętnego na cesję. Umowę mam do 04/2020. Czy istnieją szansę na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron oraz odstąpienie od kary za zerwanie umowy? 

7 ODPOW. 7
Highlighted
Konto zbanowane
441 160 27

Re: Zmiana miejsca zamieszkania, a rozwiązanie umowy.

Napisz reklamacje, wyjaśnij co i jak, że jupisi nie świadczy usług na innym adresie, że na obecnym już nie mieszkasz itd i może coś uda Ci się dogadać. Takie sprawy zawsze rozpatrują indywidualne więc nic pewniego nie ma.

W inny sposó raczej ciężko cokolwiek załatwić, bo na infolinii na pewno nikt takich możliwości nie ma, pozostaje tylko kontakt przez reklamacje, bo tam mają zdecydowanie większe możliwości.

Ale jeśli już miałbyś zrywać wcześniej umowę to już według mnie lepiej płacić do końca, bo taniej wyjdzie, a być może miałeś usługi typu horizon go to chociaż częsciowo dałbyś radę korzystać z usług upc.

PS: A reklamacje najlepiej złożyć przez moje upc, tam dostajesz wtedy potwierdzenie złożenia reklamacji i mają do 30 dni na rozpatrzenie

Naukowiec
1245 356 56

@RAJZON Witaj na społeczności. Tutaj jednak nikt Ci nie da wiążącej odpowiedzi. Takie przypadki są każdorazowo badane przez dział reklamacji UPC i oceniane indywidualnie. Skontaktuj się z nimi na piśmie (może być elektronicznie, przez Moje UPC), przedstaw swoje argumenty, opisz sytuację i czekaj na odpowiedź. 

Z doświadczenia wiem, że zdarza się w takich sytuacjach, iż UPC idzie na rękę klientom, aczkolwiek każda sytuacja musi zostać oceniona oddzielnie. 

Tytan
1436 818 568

Panowie wyżej temat wyczerpali tak na prawdę. 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Inspirator
3 0 0

W jaki sposób elektronicznie? 

Konto zbanowane
441 160 27

@RAJZON  najprościej przez moje upc, jak nie masz konta to warto utworzyć.

Czyli wchodzisz na upc.pl i z prawej strony masz "Moje UPC"

Inspirator
3 0 0

Konto mam od 7 lat ale nie wiem co dalej. Gdzie mam pisać prośbę? Gdzie mam przedstawić argumenty? 

Konto zbanowane
441 160 27

Już Ci nawet linka podam - https://www.upc.pl/mojeupc/reklamacja/

A wystarczy wejśc w moje upc, kontakt, pomoc w innych tematach i reklamacja....