anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
-
Nie dotyczy

Zmiana warunków umowy bez mojej zgody -jakim prawem ?:(

Zalogowałem się właśnie na Moje UPC i otworzyłem nieprzeczytaną wiadomość.

Ku mojemu zaskoczeniu otrzymałem wiadomość, ze zostały 19.04. zmienione warunki mojej umowy i zostal aktywowany jakiś pakiet My Prime.

Do jasnej ch...olery ja takiej zgody nie wyrażałem i jakim prawem operator samodzielnie bez mojej zgody zmienia warunki umowy???

Piszę posta pod wpływem jeszcze negatywnych emocji.Jutro zamierzam wyjaśnić sytuację w punkcie obsługi klienta.Tak nie można, coś takiego kwalifikuje się do wypowiedzenia umowy.

7 ODPOW. 7
Highlighted
Omnibus
394 172 14

Re: Zmiana warunków umowy bez mojej zgody -jakim prawem ?:(

a wysokość abonamentu została bez zmian ?

bo jeśli tak to chyba plus że masz za darmo my prime

a tak z ciekawości, nie dostałes żadnego innego powiadomienia ?  mail czy sms chociażby ?

powinno tak być bo do tego moje ucp pewnie mase osób wogóle się nie loguje  a co dopiero czyta te wiadomości. 

Nie dotyczy

Zapewne masz napisane w umowie jak każdy że drogą komunikacji jest rónież moje upc, albo ktoś omyłkowo Ci aktywował to (?) chociaż to już jest bardzo dziwna sytuacja jakby tak się stało.

Highlighted
ex-Moderator
181 130 26

@- napisał(a):

Zalogowałem się właśnie na Moje UPC i otworzyłem nieprzeczytaną wiadomość.

Ku mojemu zaskoczeniu otrzymałem wiadomość, ze zostały 19.04. zmienione warunki mojej umowy i zostal aktywowany jakiś pakiet My Prime.

Do jasnej ch...olery ja takiej zgody nie wyrażałem i jakim prawem operator samodzielnie bez mojej zgody zmienia warunki umowy???

Piszę posta pod wpływem jeszcze negatywnych emocji.Jutro zamierzam wyjaśnić sytuację w punkcie obsługi klienta.Tak nie można, coś takiego kwalifikuje się do wypowiedzenia umowy.

Podeślij mi prosze swój muner identyfikacyjny, sprawdzę tę sytuacje na Twoim koncie.

Highlighted
-
Nie dotyczy

Sytuacja się wyjaśniła.Błąd pracownika. Żona lubi waszą ofertę, więc nie podjąłem  " radykalnych"kroków.

Dziękuję za szybką reakcję moderatorowi @Tomasz.

Pozdrawiam i życzę miłej pracy.

Highlighted
Tytan
1440 824 568

Błędy zdarzają się nawet najlepszym. Z naszej strony jeszcze raz duże przepraszam, za błąd naszego pracownika.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Highlighted
Użytkownik
1 0 0

Miałem taką sytuację na początku roku.

Po interwencji rozwiązanie akceptowalnie, nadpłata została mi odliczona od kolejnych rachunków.

Po kilku miesiącach miałem identyczną sytuację. Tym razem bez odzewu ze strony UPC (mam logi z chatu, kilka razy dzwoniłem celem wyjaśnienia sytacji).

Dziś dowiedziałem się że moja sprawa została przekazana do komornika.

Nigdy więcej UPC, nie warto psuć sobie nerwów. Wolę się już męczyć z internetem mobilnym jeśli w aktualnym mieszkaniu nie mam innego dostawcy internetu "po kablu".

Trochę szkoda że całkiem niezłe warunki techniczne są niweczone przez takie praktyki z innych działów firmy, ale cóż, to już nie mój problem.

Highlighted
Moderator
79 9 16

@ŁukaszK 

Jak każdż sprawę, trzeba ją traktować indywidualnie. 

Napisałem do Ciebie na Priv, w celu weryfikacji.

Pozdrawiam,
Miłosz
Moderator Społeczności UPC