UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja umowa z UPC

Użytkownik
9 0 0

Zwrot urządzeń (dekoder, pilot itp) po zakończeniu umowy - punkt upc

Dzień dobry,

zakończyła się moja umowa z UPC. Od jej zakończenia mam 14 dni na zwrot. Czy istnieje możliwośc zwrotu urządzenia do placówki UPC? Na stronie znalazłem 3 możliwości, niestety nie widzę takiej jak zwrot do placówki. Jednakże, na internecie mogłem się natknąć na informacje, że przyjmują tam zwroty.

Jak to jest?

Druga sprawa: nie mogę znaleźć informacji, co podelga zwrotowi. Gdzieś kiedyś znalazłem to na stronie UPC. Czy ktoś mógłby podlinkować? 

11 ODPOW. 11
Zawodowiec
140 34 3

Re: Zwrot urządzeń (dekoder, pilot itp) po zakończeniu umowy - punkt upc

Użytkownik
9 0 0

Wyraźnie napisałem - na stronie upc nie ma infromacji o zwrocie w punkcie, ale krążą opinie, że urządzenia są przyjmowane.

Zapoznałem się z listą rzeczy do zwrotu. Nie mam tego kabla 

• kabel RJ-45

Co w takiej sytuacji?

Innowator
74 50 8

@Hwk5  kiedyś przyjmowali w punktach, obecnie już lokalne punkty się tym nie zajmują.

Najprościej i bez dodatkowych kosztów to zwrócić do paczkomatu, wchodzisz na szybkiezwroty.pl/upc podajesz dane z upc i oddajesz do paczkomatu najbliżej Ciebie

A jak nie masz kabla rj45 to zwróć bez niego, w cenniku nawet nie ma o nim wzmianki,  za kabel o wartości ~ 5 zł nikt Cie nie będzie ścigać. Ewentualnie możesz kupć jakiś najtańszy.

Zawodowiec
140 34 3

Stanowisko UPC jest wyraźne - zwrot sprzętu z listy (napisane: wszystkie elementy sprzętu) i przez wyznaczone kanały. Pogłoski nieaktualne.

Użytkownik
9 0 0

Dziękuje za odpowiedzi.

Mam taki kabel RJ-45 ale nie jestem pewny czy to kablel od UPC. Mam nadzieje, że nie będzie problemu

Innowator
74 50 8

UPC daje zwykły najtańszy kabel, nie będzie problemu jak dasz inny

Sam do connectboxa dostałem oryginalnie zacisnięty kabel, ale już do horizona którego mam po innym kliencie dali kabel zaciśniety ręcznie, blee sam już lepiej zaciskam, jakiś taki na pałke zaciśniety byle był.

Zawodowiec
140 34 3

Do Connect Boxa dają byle jaki biały kabel, ale nie sądzę, żeby ktoś robił problemy, bo kolor się nie zgadza

Użytkownik
9 0 0

Ja miałem ten modem horizon, ale wszystko inne jest w idealnym stanie, więc mama nadzieję, że się nie obrażą za inny rj. Tym bardziej, że nawet nie ma go w liście opłat

Wykładowca
849 214 36

Z moich osobistych doświadczeń wynika, iż  nikt nie zwraca uwagi na kable, baterie w pilotach czy inne duperele. Ile razy odbierał odemnie sprzęt technik to brał samo urządzenie, bez zasilacza czy nawet pilota (stąd mam dwa do mediaboxa jakby ktoś potrzebował). Jak miałem wymianę Horizona to dokładnie tak samo, technik zabrał tylko skrzynkę i pilot, a wszystkie kable zostały.

Użytkownik
9 0 0

Zwrot UPC
Arvato Services Polska
Kopytów 44d
05-870 Błonie

Może mi ktoś wyjaśnić, co jest tutaj miastem, a co ulicą? Bo google maps wariuje

Kopytów a błonie?

Wydaje mi sie, ze gmina to błonie, ale jak mam to wpisać do kuriera skoro mam tylko pola kod pocztowy, miasto, ulica i numer..?

Czy do paczki z urządzeniem mam coś załączyć? Numer klienta, cokolwiek ?

Highlighted
Moderator
1013 657 163

@Hwk5 napisał(a):

Zwrot UPC
Arvato Services Polska
Kopytów 44d
05-870 Błonie

Może mi ktoś wyjaśnić, co jest tutaj miastem, a co ulicą? Bo google maps wariuje

Kopytów a błonie?

Wydaje mi sie, ze gmina to błonie, ale jak mam to wpisać do kuriera skoro mam tylko pola kod pocztowy, miasto, ulica i numer..?

Czy do paczki z urządzeniem mam coś załączyć? Numer klienta, cokolwiek ?

Zwrot UPC
Arvato Services Polska
Centrum Logistyczno-Serwisowe
Kopytów 44b
05-870 Błonie

Możesz załączyć numer ID klienta aczkolwiek nie jest to wymagane. Sprzęt jest weryfikowany i przypisywany do konta klienta i tak po numerze seryjnym