UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
Tytan
2001 800 70

Re: Awaria "Moje UPC"

@Marek-Sajmbor

I u mnie Moje UPC działa prawidłowo.

Warto sprawdzić przez smartfona (przez wifi), albo przez LTE.

Jeśli nadal będzie problem, to zresetować guzikiem router albo spróbować na innych DNS.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Moderator
1343 809 538

@Marek-Sajmbor wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta + imię i nazwisko) sprawdzę co się dzieje.

Użytkownik
4 0 0

@GMateusz wysłałem

Pozdrawiam,
Marek
Innowator
29 5 0

Mnie też to spotkało. Próbowałem odnowić lub założyć konto.  Przez stronę webową niby wszystko jest uzupełnione i zaakceptowane, ale później nie działa poprawnie. Kontakt bezpośredni przez telefon i wykonanie poleceń wsparcia też fiasko. Oczywiście działa logowanie zarówno z wykorzystaniem konta pocztowego jak i numeru klienta - ale tylko udostępnia zakładkę z konfiguracją danych. W obu przypadkach mam tylko dostęp do konfiguracji danych oraz mogę zmieniać hasło. Również wskazanie, że nie pamiętam hasła przy obu sposobach autentykacji tj. konto pocztowe lub numer klienta powoduje wysłanie linku z resetem hasła na to samo konto pocztowe. Testy robiłem z różnych przeglądarek. Rezultat nie zależy od przeglądarki jak i egzemplarza komputera (Win10).

Chyba zrezygnuje z prób korzystania z konta Moje UPC ze względu na " wysoką jakość" tej aplikacji

Tytan
Tytan
1863 938 140

A masz możliwość sprawdzenia jak z dostępem przez telefon?

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Innowator
29 5 0

Moim zdaniem jest jakiś rozjazd w bazie danych.  Poprzez czat pani powiedziała że mój numer abonenta jest powiązany z innym kontem pocztowym. Poleciła zamknąć połączenie i  aplikacje webowe dostępu do UPC i następnie się ponownie zalogować. Dlatego wykonałem wiele prób: logowanie przez numer abonenta i zmianę hasła - działa i dostaje powidomienie na maila (nie jest to poczta UP C). To samo z logowaniem  za pomocą adresu pocztowego. Też mogę zmienić hasło i dostaję powiadomienie na ten sam adres mailowy. Ale zmian, poza zmiana hasła nie mogę przeprowadzić, w tym powiązać numer abonenta z mailem, jak i wywołać innych opcji z "mojego UPC". Wszystkie czynności były wykonywane z przeglądarki Google, z Mozzilli - z różnych maszyn i lokalizacji. Poniewaz zajeła mi ta zabawa dużo czasu, to zrezygnowałem. Najbardziej mnie ubawił mail w którym mnie powiadomiono, że jesli nie powiążę konta z numerem abonenta to to konto zostanie zamknięte. Głupie pytanie - czy na pewno po zamknięciu konta zostanie wyczyszczona baza danych i będzie można ponowić czynność zakładania konta?

Użytkownik
5 0 0

U mnie wygląda to identycznie. Udało Ci się jakoś rozwiązać ten problem? NIe mogę się zalogować ani do Moje UPC, ani do HorizonGo.

Użytkownik
4 0 0

Witam, dzisiaj od godziny ~21 mam ten sam problem. Wygląda to tak jakby skasowali mi konto na UPC, przez co nie działa Moje UPC a nawet Wi-Free rozłączyło mnie i już sie nie mogę zalogować.

Tytan
2276 534 100

A u mnie nie działa w ogóle strona UPC (połączenie zostało zresetowane). Ktoś to potwierdza?

https://zanimnapiszesz.info
Tytan
2001 800 70

U mnie wszystko działa.

I strona główna UPC jak i Moje UPC - wszystko funkcjonuje.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Użytkownik
4 0 0

MrPepka a skąd jesteś bo ja ślask/zagłebie. Może to jakoś województwami leci... ?

Tytan
2276 534 100

Sprawdziłem jeszcze raz i zonk. Strona UPC na Operze się nie otwiera, ale ping do niej jest. WTF? Sprawdziłem też na Google Chrome i tam strona też się nie otwiera.

@Kafarow

Pomorskie. Więc wątpię w to

Użytkownik
1 0 0

U mnie dokładnie tak samo: od 21ej nie działa Wifi Free i nie ma możliwości się zalogować do Moje UPS, bo ciągle występuje komunikat "Wystąpił błąd. Prosimy spróbować później."

Chyba to oznacza, że awaria jest globalna i jedynie co zostaje, to czekać aż naprawią

Tytan
2276 534 100

A o to mój MTR:

upc.pl.png

Routing tej strony idzie mi do Szwajcarii?

W międzyczasie okazało się, że jedyna przeglądarka która odpala stronę UPC to... Firefox. Nawet IE nie jest w stanie jej uruchomić

Użytkownik
5 0 0

Ja mam ten problem już od jakiegoś czasu, minimum kilka dni.