UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
Nauczyciel
541 138 22

Re: Awaria "Moje UPC"

U mnie już dziala. Ale z drugiej strony czy to aż takie potrzebne?

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Moderator
947 608 154

Niestety utrudnienia w dostępie do Moje UPC, a tym samym do Wi-Free nadal mogą występować u części naszych klientów. Proszę mieć to na uwadze.

Profesor
1386 610 54

@GMateusz

Jakby tak zainteresowany klient, sprawdził sobie sam czy już działa Moje UPC, to mógłby dojść do wniosku, że WiFree już powinno działać.

Zapewne ma to też uwarunkowania lokalne i to, że Moje UPC u niego działa, nie znaczy, że Wifree zaczęło już działać poprawnie w całej Polsce.

Co wygrałem?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1270 649 104

informacja o tym że już działa powinna być wysłana listem poleconym za potwierdzeniem odbioru 

a nie tak że abonent nie wie że już można się logować i ogladac swój profil

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Profesor
1386 610 54

@GDA

A pokwitować odbiór powinni obydwoje rodzice

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Innowator
16 3 0

Moje UPC działa, a Wi-Free nie. Mimo zmian haseł.

Jak często w skali miesiąca i roku zdarzają się awarie UPC Wi-Free?

Jak długo one trwają?

GDA
Pan Abonent ;-)
1270 649 104

A możesz mi napisać co cię składania do korzystania z UPC-WiFree?

przecież transfer przez telefon jest kilkadziesiąt razy szybszy że nie wspomnę o zasiegu

---
Innowator
16 3 0

To, że jestem na wyjeździe, jest super zasięg upc wifree i kilka routerów UPC w zasiegu i liczyłam na niego i zużyłam już 30gb transferu z telefonu. Ale generalnie to moja sprawa.

Moje pytania wciąż aktualne.

GDA
Pan Abonent ;-)
1270 649 104

byłem tylko ciekawy spokojnie nie wchodzę w twoja prywatność 

cóż się porobiło z tym społeczeństwem że takie agresywne jest

a czy czesto zdarzaja sie awarie Wi-Free to nie odpowiem na to pytanie gdyż nie rozsiewam i nie używam tego

---
Profesor
1386 610 54

@Uzytkownik napisał(a):

Moje pytania wciąż aktualne.

Licząc, że to wie tylko operator. Licząc, że tylko on jakieś statystyki tego prowadzi.

Licząc, że takich informacji nigdy od operatora nie uzyskasz - to odpowiedz jest chyba jasna.

Innowator
16 3 0

Właśnie próbuje się dowiedzieć, nie zakładam z góry, że nikt mi nie udzieli takich informacji. 

Kiedy dostanę info od UPC, dopiero wtedy będę usatysfakcjonowana, niezależnie od odpowiedzi.

Profesor
1386 610 54

@Uzytkownik napisał(a):

nie zakładam z góry, że ktoś mi nie udzieli takich informacji. 

Nikt Ci nie udzieli takich informacji.

Opinie klientów są niemiarodajne a firma tego nigdy nie zdradzi, bo to jest ich tajemnica handlowa - więc próżno czekać. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1270 649 104

@Uzytkownik napisał(a):

Kiedy dostanę info od UPC, dopiero wtedy będę usatysfakcjonowana, niezależnie od odpowiedzi.

uach 

to zapowiada się długa saga i aktualność tego tematu

---
Innowator
16 3 0

@GDA @KOCUREK1970 
wystarczy mi info od kogoś z UPC...

Profesor
1386 610 54

@Uzytkownik

Zachodzę w głowę, której części moich wcześniejszych postów nie zrozumiałaś?