UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1215 637 96

Re: Awaria "Moje UPC"

@Uzytkownik napisał(a):

@GDA @KOCUREK1970 
wystarczy mi info od kogoś z UPC...

koniecznie musisz określić z jakiego szczebla ma to być osoba

Innowator
15 3 0

no kompetentna z temacie. bez "chyba" albo "licząc".

juz 3 dni bez UPC Wi-Free.

Omnibus
439 339 35

Przepis na info :

1. Wyciagnac telwfon z kieszeni

2. Wylaczyc fejsbunia z głównego ekranu, smartfon posiada opcje wybierania numeru.

3. Za pomoca klawiatury ekranowe wybrac numer 813813813

4. Nacisnac zielona słuchawkę.

5. Czekać

6. Słuchać

7. Wybierać odpowiednie przyciski na klawiaturze zgodnie z informacjami z automatycznego systemu wywołania.

8. Czekać

9. Wylać wszystkie żale

10. Kulturalnie podziękować za odpowiedz i sie rozłaczyc.

Jak widać powyżej to tylko 10 malutkich latwiutkich kroków. Podejrzewam ze dziecko ogarnęła by temat

W razie dodatkowych pytań sluze pomocą.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
Innowator
15 3 0

Nie mam pieniędzy na koncie.

A już mi została resztka transferu internetu mobilnego.

Jak często zdarzają się takie awarie? Jak długo trwają?

Na wykopie piszą, że na infolinii mówia, ze jest wszystko ok.

Nauczyciel
466 123 19

@Uzytkownik tak jak kolega podał Tobie wyżej czyli :

1kontakt telefoniczny

2. Chat na stronie UPC

3.FB

4. Prośba do moderatora by Tobie to sprawdził po podaniu danych.

1 i 2 rozwiązanie wydaje mi się najszybsze.

Pozdrawiam

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Nauczyciel
664 157 24

@GDA, pytałeś o usecase dla WiFree. Ja spotkałem się, że bardzo wielu studentów z tego korzysta. Mając dane logowania od rodziców/znajomych i sąsiada z UPC ma się w ten sposób darmowy i stabilny Internet. 

Innowator
15 3 0

Wiele osób trafia tu z google i wyjaśnienie sprawy tutaj zmniejszy kolejki do pomocy UPC czy prze tel czy na chacie. Na FB dopiero ogarniają wiadomości z piątku, a komentarze w sprawie UPC Wi-Free omijają.

Omnibus
439 339 35

Jest to społeczność UPC, nie jest to kanał do zgłaszania usterek ani tym bardziej nikt nie ma tu obowiązku robienia tego w twoim imeniu. Nie jest to także oficjalny kanał dla komunikatów o awriach. 

Zadajesz pytania w złym miejscu. 

Jeżeli nie masz nic na koncie (a juz myslalem ze jesteśmy w erze abonamentów i pre-paidow no limit na rozmowy glosowe i sms), polecam udać sie do najblizszego kiosku wykupoc doladowanie za 5 zł albo podejsc do urzędu pocztowego gdzie na pewno za drobna oplata bedzie mozna wykonać połączenie telefoniczne. Dla przypomnienia 813 813 813

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
Moderator
832 545 140

@Uzytkownik dane takie jak statystyki dotyczące awarii poszczególnych usług to poufne informacje wewnętrzne i nie są one nigdzie publikowane. Ze swojego doświadczenia jako wieloletniego pracownika UPC, mogę jedynie powiedzieć, że utrudnienia w dostępie to usługi UPC Wi-Free lub awarie tej usługi, które miałyby charakter globalny nie występują często.

Innowator
15 3 0

Dzieki.

U mnie już dziala.

Podobno tak jest na początku każdego miesiąca.

Profesor
1291 585 47

@Uzytkownik napisał(a):

Podobno tak jest na początku każdego miesiąca.

Bo tak na Wykopie napisali?

A może źródło tych rewelacji nam przytoczysz?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
269 41 4

na fb napisali że jest awaria infolinii

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Innowator
15 3 0

Znowu nie działa:/

Profesor
1291 585 47

@Uzytkownik

Co znowu nie działa?

Moje UPC śmiga aż miło.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1514 407 78

Potwierdzam. Moje UPC działa więc to problem z przeglądarką jak komuś nie działa

https://zanimnapiszesz.info