UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Nauczyciel
570 138 6

Komunikat: Sprawdź nasze najnowsze promocje.

Sprawdź nasze najnowsze promocje
Oferta dopasowana specjalnie dla Ciebie, sprawdź

Mam taki komunikat w moim UPC, klikam na sprawdź, podaje nazwisko i PESEL i potem jest napisane, że nie ma promocji. To w końcu jest czy nie? A mam do końca grudnia umowę, to przydałoby się sprawdzić co mi chcą zaoferować.

10 ODPOW. 10
Nauczyciel
532 136 22

Re: Komunikat: Sprawdź nasze najnowsze promocje.

@brtk u mnie ostatnio to działało ale, musiałem w moim UPC dać odśwież i wtedy na górnej belce pokazywała się zakładka promocje i dopiero w tej zakładce była oferta. Z tym, że od paru dni przynajmniej u mnie nie działa, ponoć problemy techniczne

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Wykładowca
754 175 32

@brtk sprawdź czy masz wyrażone zgody marketingowe

Nauczyciel
570 138 6

Mam

Omnibus
270 41 4

U mnie to tylko działa w przeglądarce na smartfonie na kompie nigdy nie zadziałało.

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Wykładowca
754 175 32

Ja mam dostępna promocję, ale nie mogę z niej skorzystać bo UPC ma burdel z bazą adresów.... także tego

Nauczyciel
570 138 6

@Azarnapisał(a):

U mnie to tylko działa w przeglądarce na smartfonie na kompie nigdy nie zadziałało.

Nie powinno mieć nic do rzeczy, ale sprawdziłem, na telefonie ten sam komunikat, że nie ma promocji, po wpisaniu Nazwiska i numeru PESEL.

-
Nie dotyczy
1070 0 58

@brtk często miałem i mam tak jak ty... Widocznie komunikat pokazuje się jak rozsyłają z automatu do jakiejś grupy odbiorców powiadomienie. Po podaniu danych system weryfikuje i okazuje się że masz już tak świetne promocje, że lepszych dla Ciebie nie mają

Profesor
1378 607 54

@brtk

Zaznacz jeszcze zgodę na kontakt po "zakończeniu" umowy.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
570 138 6

Taka zgoda mi jest niepotrzebna, mogą się ze mną kontaktować jak mam jeszcze umowę..

Nauczyciel
532 136 22

@brtk ja ta zgode mam zaznaczona ale od paru dni i tak nie ma żadnych promocji. Tylko tak jak wspomniałem wcześniej zakładka Promocje pojawiała mi się po wciśnięciu ODŚWIEŻ

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.