UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
2 0 1

MY UPC bardzo długie ładowanie stron

Dzień dobry, mam problem z załadowaniem dowolnej strony po zalogowaniu sie do MY UPC. Każde załadowanie nowej strony (np sprawdzenie rachunku) trwa 1 min i 10 sek. Tak wygląda każada strona w czasie ładowania. Słoneczko "kreci się" przez te 70 sek., następnie mogę przejść do wydania następnego polecenia i znowu oczekiwanie 70 sek. Proszę o sugestie co z tym mozna zrobić. Dodam, że kiedyś było OK. Inne, dowolne strony ładują się bez problemów. Mam internet 120 Mbs, a testy prędkści łącza sa OK..

Pozdrawaim

WB22STRONA UPC.png

4 ODPOW. 4
Tytan
2404 537 109

Re: MY UPC bardzo długie ładowanie stron

Wgraj sobie disconnect for Facebook na przeglądarkę i ublocka to Ci się szybciej będzie portal ładował

https://zanimnapiszesz.info
Tytan
2196 823 72

@WB22 

Zmień też DNS.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
Tytan
2027 987 161

WTF? MY UPC?

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Użytkownik
2 0 1

Bardzo dziekuję za podpowiedź. Ustawienie w przeglądarce FF "DNS przez HTTP" rozwiązało problem. Obecnie strony ładują się od 2 do 5 sek.

Dziękuję i pozdrawiam

WB22