UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
Wykładowca
849 214 36

Re: brak możliwości zalogowania do Moje UPC

Przy jednym czy dwóch  kontach nie było by problemu. Ale jak ma się ich więcej to Moje UPC bardzo pomaga ogarnąć gdzie już zapłacone, a gdzie jeszcze trzeba. Tak jest po prostu wygodniej.

Zawodowiec
140 34 3

Re: brak możliwości zalogowania do Moje UPC

Przed chwilą zalogowałam się więc awaria usunięta.

Highlighted
Moderator
1013 657 163

Re: brak możliwości zalogowania do Moje UPC


@GDA napisał(a):

I do tego potrzebujesz dostepu do MojeUPC?

co z mailem? nie dostajesz z kwota?


@GDA ale proszę bez zbędnych zaczepek, pkt. 2 Zasad Społeczności UPC, po co takie teksty?

 

Mamy tydzień rachunkowy, wielu klientów chce się zalogować do Moje UPC, co uważam za zupełnie normalne. 

GDA
Pan Abonent ;-)
1362 681 107

Re: brak możliwości zalogowania do Moje UPC

To żadna zaczepka.

Pytam. Nie oceniam!

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Innowator
17 15 0

Re: brak możliwości zalogowania do Moje UPC

Dalej moje upc nie działa. Jakby tak bankowość elektroniczna miała działać jak to całe pożal się moje upc, które od lat ma wieczny problem - co widać po archiwalnych wątkąch ciągnących się od lat bezskutecznie. Zrobić normalną stronę, stojącą na konkretnym serwerze - zadanie bardziej skomplikowane niż lot załogowy na Marsa.

W niedzielę po piątkowej padace przez chwilę działało, dziś znów możemy czekać wieczność na oknie logowania, aż może przez przypadek logowanie zaskoczy. Zrobi ktoś coś w końcu z tym? Ta cała pożal się strona działa jak migacz w samochodzie działa/nie dziła/działa/nie działa. Inni dostawcy usług telekomunikacyjnych jakoś nie mają z tym problemu, a niejeden ma więcej abonentów niż UPC, jak się u tamtych zdarza problem to raz na ruski rok, a tu co kila dni czkawa i tempo logowania jakby serwer stał gdzieś w innej galaktyce oddalony o setki milionów km. Banki też się powinny zatykać jak przychodzą momenty sesji elixir, bo więcej tam transakcji niż upc ma potencjalnie logujących się klientów. Strona moje upc - wizytówka operatora bezcenna! Strona zamiast działać jest co chwila poprawiana pod kątem skaczących węży, fontann, kręcących się kółek a nie szybkości działania, przyjazności obsługi i przejrzystości.

Innowator
74 50 8

Re: brak możliwości zalogowania do Moje UPC

No niestety moje upc częściej nie działa niż działa, można by zacząć zapisywać w kalendarzu kiedy ta strona działa prawidłowo 

Prędkość działania..... nie znam serwisu w któym logowanie trwało by równie długo co do moje upc,a jeszcze zazwyczaj wywali błąd i trzeba kilak razy kliknąc zaloguj zanim zaskoczy.

 

Dobrze, że przynajmniej prawie w ogóle nie trzeba tam wchodhodzić, powiadomienia o fakturze i tak są na meila wysyłane. Jedynie świeżo po przedłużeniu umowy warto tam zajrzec wyłączyć pakiet bezpieczeństwa i sprawdzić czy wszystko się zgadza z umową.

 

+ za to, że podczas awarii mojego upc można normalnie korzystać z horizon go/tv i wifi free.

Zawodowiec
140 34 3

Re: brak możliwości zalogowania do Moje UPC

Rachunki to jedno, ale jest tam rzecz, która czasami przydaje się, czyli możliwość zdalnego zrestartowania swojego modemu.

 

MOJE UPC ruszyło, ale nie widać niektórych podstron, błąd: "We seem to be having some technical difficulties.". Rachunki działają.

 

EDIT:

Ruszyło już w całości.

Użytkownik
1 0 0

Re: brak możliwości zalogowania do Moje UPC

Propsy że bez wiedzy nt. architektury apki i bez spojrzenia na kod jesteś w stanie wydawać takie osądy