UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
Wykładowca
754 175 32

Re: brak możliwości zalogowania do Moje UPC

@GMateusz, jest szansa na jakieś systemowe rozwiązanie by poprawić wydajność  stabilność Mojego UPC? Brak możliwości logowania czy inne błędy zdarzają się niestety bardzo często. Biorąc pod uwagę, że do systemu trzeba się zalogować zazwyczaj raz na miesiąc, można mieć wrażenie że częściej nie działa jak działa. 

Wiem, że to pewnie wina Oracle, a migracja z tego syfu jest bardzo droga, ale jest to dosyć upierdliwe jak chce się zapłacić rachunek czy skorzystać z formularza kontaktu, a nie jest to możliwe. 

Moderator
947 608 154

@zylx napisał(a):

(...)

Wiem, że to pewnie wina Oracle, a migracja z tego syfu jest bardzo droga, ale jest to dosyć upierdliwe jak chce się zapłacić rachunek czy skorzystać z formularza kontaktu, a nie jest to możliwe. 

Odpowiedziałeś sobie sam. Na poprzedniej stronie wspominałem już, że zdajemy sobie z tego sprawę i szykujemy skuteczne rozwiązanie. Nie mogę jednak zdradzić o co konkretnie chodzi i kiedy to nastąpi. 

Inspirator
3 1 0

a jest sznsa, że mojeupc dziś będzie działać ??

Moderator
947 608 154

@jaroslaw1901 problem został już zgłoszony do IT. Nie jestem w stanie określić ile potrwa naprawa dostępu do portalu, ale standardowo zrobimy wszystko, aby jak najszybciej przywrócić prawidłowe działanie.

Wykładowca
754 175 32

Moje UPC, przynajmniej chwilowo, znów działa poprawnie.

Moderator
947 608 154

Otrzymałem potwierdzenie, że dostęp został przywrócony.

Nauczyciel
572 142 6

Tak, już działa i opłacone, dzięki..

Wykładowca
754 175 32

Kolejny raz nie mogę się zalogować. Moje UPC znów nie działa? Moze ktoś sprawdzić u siebie?

Profesor
1621 418 83

Dziwne, u mnie działa

https://zanimnapiszesz.info
Wykładowca
754 175 32

@MrPepka, Ok dzięki za info. Więc pewnie kwestia cache lub ciasteczek. W każdym razie dzięki.