UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
mxd
Użytkownik
1 0 0

Pytanie o rachunki w moje upc

Witam

Jest jakiś łatwy sposób sprawdzenia/porownania swoich zapłaconych rachunków (bo z tego co pomietam to nadplacilem kiedys jeden do przodu rachunkek) a jak wchodze na platnosci upc to ciagle widnieje ze zalegam ... a moim zdaniem to UPC mi 'wisi' pieniadze ze jeden miesiac :| 

Pozdrawiam

6 ODPOW. 6
Tytan
862 556 73

Re: Pytanie o rachunki

Na "łatwość" odnalezienia tych danych będzie wpływać metoda płatności którą się posługujesz.

Na koncie "moje upc" masz zakłądki

moje rachunki

historia płatności

historia rozliczeń

Porównanie danych z tych trzech zakładek z formą płatności którą się posługujesz da Ci odpowiedź na Twoje pytanie.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting

Specjalista
57 52 3

Od pewnego czasu rachunki w pstaci PDF pojawiaja się późno, kiedys 7 dnia danego miesiąca były już w UPC. Obecnie taki PDF pojawia sie około 15 dnia miesiąca. Czy to stała zmiana, nie da się tego robić jak wcześniej?

Tagi (3)
Tytan
Tytan
1863 938 140

Ja dostałem wczoraj i termin płatności wynosi 10 dni

Czy u Ciebie termin się nie zmienia? Jak dostajesz później fakturę?

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

U mnie podobnie jak u @GDA faktura przyszła wczoraj i termin płatności 22.02 czyli 10 dni.

Specjalista
57 52 3

Jak pisałem posta nie było za luty. Obecnie sie pojawił, termin do 22.02

ex-Moderator
181 130 26

Faktury w serwisie Moje UPC wgrywane są „paczkami” dlatego też mogą występować takie sytuacje, że jedni już mają, a inni jeszcze nie   (plus/minus trzy dni)