UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
Innowator
25 12 1

To prawdziwy mail od UPC?

Dostałem dzisiaj takiego maila z informacją tyleż lapidarną co niepokojącą, aż mnie podejrzenia ale jednocześnie nadzieja naszła, że może to tylko jakiś scam, bo ja niczego nie zmieniałem.

Potwierdzi ktoś czy to prawdziwy mail od UPC

------------55888.jpg

o-ooo-oo-ooo-o-o

Dżentelmen to ktoś, kto potrafi grac na akordeonie, ale tego nie robi.
3 ODPOW. 3
Wykładowca
724 174 26

Re: To prawdziwy mail od UPC?

A na jaki adres kieruje link w wiadomości? Jeśli do UPC.pl to wiadomość jest prawdziwa. 

Moderator
923 601 148

@najphil ten mail jak najbardziej należy do naszej firmy. Nie powinieneś jednak otrzymać takiego powiadomienia jeśli nie zmieniałeś hasła do Wi-Free. Był z tym problem, ale został rozwiązany w grudniu 2018. Trzeba będzie zweryfikować Twój przypadek - wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko). 

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz

Moderator
18 13 5

@najphil 

Przekazałem szczegółowe informacje w wiadomości prywatnej, proszę sprawdź swoją skrzynkę wiadomości.