UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
Użytkownik
1 0 0

Zaktualizuj swoje zgody marketingowe

Witam, w Moje UPC w zakłatce Profil jest napisane "Zaktualizuj swoje zgody marketingowe" jak mam to zrobić?

50 ODPOW. 50
Menedżer Społeczności
455 411 136

Re: Zaktualizuj swoje zgody marketingowe

@Cris witamy w Społeczności UPC!

Komunikat pojawia Ci się w jakiejś konkretnej sytuacji czy od razu po wejściu w zakładkę Profil? Czy w każdej przeglądarce obserwujesz ten sam komunikat?

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Użytkownik
16 0 0

Gdzie można sprawdzić stan zgód i go zmienić. Czy RODO nie powinno tego regulować? Czy mam zgłosić to jako incydent do Regulatora?

Moderator
1307 790 531

@konradwu77 stan swoich zgód możesz sprawdzić w trakcie kontaktu z nami oficjalnymi kanałami. Wszystkie informacje dotyczące ochrony oraz przetwarzania Twoich danych osobowych w kontekście Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych znajdziesz tutaj: https://www.upc.pl/dokumenty/polityka-prywatnosci/

Użytkownik
16 0 0

W polityce prywatności o której piszesz znalazłem :

możesz wyrazić albo cofnąć zgodę w salonie, przez telefon, za pośrednictwem korespondencji e-mail lub listownej lub w Moim UPC;

Gdzie w MOIM UPC jest to do znalezienia, bo obecnie nie ma, a przed wyrażeniem zgody jeszcze było, mam potwierdzenie na mailu. Jeżeli w ciagu 48 h nie zostanie to przywrócone, sprawą zajmie się UODO.

Nauczyciel
815 181 29

@konradwu77 teraz.to żeś problem znalazł szacun.

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Tytan
Tytan
1843 934 139

48 godzin już się zaczęło 

Czekam na efekty

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Normalnie koniec UPC uuuuuuuuu bum trach...idę poszukać nowego dostawcy usług 

Użytkownik
16 0 0

minęło troche więcej czasu, przejrzałem całe moje UPC i nigdzie nie mogę sprawdzić stanu swoich zgód ani nim zarządzać np. odwołać zgody co jest dla mnie sporym utrudnieniem. 

Czy sami Państwo zgłoszą incydent (mniejszy wymiar kary) czy ma to być zgłoszenie z zewnątrz?

Nauczyciel
815 181 29

@konradwu77 idź za ciosem obiecałeś to Walcz to będzie taka Twoja cegiełka dobrej zmiany 

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Tytan
Tytan
1843 934 139

@konradwu77

Sam zacytowałes inne kanały komunikacji przez które możesz dokonać zmian

Gdybyś i przez nie nie uzyskał tego co zamierzasz to wówczas zgłoszenie do UODO o naruszeniu miałoby sens.

Skoro tego nie zrobiłeś to nie upieraj się nad tym Moje UPC bo jak widzisz tam tego brak.

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
-
Nie dotyczy

@konradwu77 dajesz ich!!! Nie odpuszczaj.... pokaż, że poważnie mówiłeś...

Tytan
839 547 72

Takkkkk, kwintesencja cebuli w cebulandii, dajesz pokaż na co Cię stać, pokaż im jak zachowuje się prawdziwy Polak !

Teraz tak na poważnie,  jest mi przykro że muszę czytać wypociny takich osobników, jest mi przykro że matka ziemia wydała taką cebulę, jest mi przykro że przez takie działania normalność idzie w odstawkę bo z każdej strony trzeba się zabezpieczać regulaminami, zapisami i inna biurokracją bo może się trafić jakiś pozbawiony wyczucia i instynktu samozachowawczego ignorant.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Użytkownik
16 0 0

@Pablo a propos cebuli - spójrz w swój awatar

Cóż nie jestem takim fanboyem UPC jak Ty i nie wchodzę żadnej korporacji czy urzędowi w 4 litery. 

Dalej, nie jestem cebulą bo nie oczekuję darmowego HBO, C+ czy Eleven bo już i tak wszystko mam.

Co do zabezpieczania się regulaminami to jak widać wyżej UPC się niezabezpieczyło i olało sprawę, co więcej mam potwierdzenie mailowe sprzed kilku miesięcy, że zgodę mogłem złożyć, ale nie mogę już jej odwołać i to jest nie fair, a dzwonią z ofertami Horizona przynajmniej raz na tydzień.

I ostatnie, sprawę właśnie zgłaszam, nie chciało mi się, ale udałem się do banku i założyłem profil zaufany, więc oczekujcie poprawy marnej aplikacji jaką jest moje UPC

EDIT: poszło

Tytan
839 547 72

Brawo Ty, wycieczka do awatara powiem szacun, zapewne musiales sie chwile zastanowić co by tu napisać

Nic nie przychodziło do głowy a to to chociaz napiszę.

Daj znać jak juz skonczysz ta swoja wypocine,  zalacz ja tu żebyśmy wiedzieli jak należy postępować. Naucz nas jak zrobic porządek z korporacjami. 

Nie jestem fanem upc ale tez nie jestem ich wrogiem. Natomiast uwazam ze twoje postępowanie ,postawa oraz zachowanie jest delikatnie mówiąc słabe, szkoda ze nie wyczules ironii moich przrdnowcow

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting