UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
Moderator
1343 809 538

Re: Zaktualizuj swoje zgody marketingowe

@konradwu77 opcja była dostępna w ramach portalu Moje UPC, niestety obecnie z przyczyn technicznych nie jest to możliwe. Zgodnie z informacjami, które uzyskałem opcja będzie ponownie dostępna po 27 sierpnia. Do tego czasu proszę korzystać z innych kanałów kontaktu, które zostały przedstawione w Polityce Prywatności UPC.

Panowie proszę wszystkich o zachowanie zasad wzajemnego szacunku. 

Użytkownik
16 0 0

Użytkowniku Pablo, otóż posty GDA i Marcinosr (ktorykt aktywność wygląda jak oplacana przez UPC) mnie nie interesują. UPC jak i inne korporacje jak ich nazywasz mają powierzone w dobrej wierzę moje dane, ktore jak się okazuje są wykorzystywane do złośliwego marketingu. 

A tłumaczenie się problemami technicznymi? Zatrudnijcie lepszy zespół dev skoro nie potrafi utrzymać wszystkich funkcjonalności przy kolejnych wdrożeniach. 

Tak poza tym drogie UPC to konieczność logowania się do nowego serwisu żeby skorzystać z oferty to jest dopiero żart.

Tytan
Tytan
1863 938 140

@konradwu77napisał(a):

Użytkowniku Pablo, otóż posty GDA i Marcinosr (ktorykt aktywność wygląda jak oplacana przez UPC) .

No i wyszła cebula jednak po całości

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Moderator
1343 809 538

@konradwu77 dziękuje za rady i opinie, na pewno weźmiemy je pod uwagę. Zapewniam, że nasz zespół wie, co robi. W związku z RODO sposób obsługi i aktualizacji zgód marketingowych poprzez portal Moje UPC musiał ulec zmianie, co właśnie ma miejsce teraz, a czego efekt wszyscy zobaczą według planu 27 sierpnia.

@GDA i @- pasków z wypłaty za lipiec nie odebraliście, wy opłacani funboy'e...

-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

@GMateusz i musiałeś? Teraz żona się dowie i będzie chciała połowę eh..

@konradwu77 bingo aż dziw że tak szybko wpadłeś na to. Fajną kasę płacą to co mamy się oszczędzać 😂😂😂😎😎😎😂😂😂

#EDIT

A tak na poważnie @konradwu77 chyba źle mnie zrozumiałeś. Przecież ja Cię namawiam do działania. To wręcz działanie przeciw UPC a za to raczej nie zapłacą 😂😂😂😂

Nauczyciel
815 181 29

@GMateusz może wie , może nie wie co robi ten dział jest opcja, że by wyłączyć te zgody choćby przez telefon i nie ma chyba potrzeby tego rozstrzasac, zresztą @konradwu77 przy podpisywaniu umowy było nie udzielać zgód.

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Użytkownik
16 0 0

@ogromny-banned zgody powinienem móc odwoływać i zlecać według mojego widzimisię. Od podpisania umowy mój stan zgód jak i adres zmieniał się kilkukrotnie. Zmiana przez telefon mnie nie interesuję, gdyż nie lubię czekać w kolejkach

Nauczyciel
815 181 29

@konradwu77 mam nadzieję, że się pochwalisz odpowiedzią jaka dostaniesz, ale z drugiej strony nie wydaje ci się, że szybciej byś to załatwił bez pośredników?

--
-
Nie dotyczy

@konradwu77napisał(a):

@ogromny-banned zgody powinienem móc odwoływać i zlecać według mojego widzimisię. Od podpisania umowy mój stan zgód jak i adres zmieniał się kilkukrotnie. Zmiana przez telefon mnie nie interesuję, gdyż nie lubię czekać w kolejkach

I tu się mylisz i to strasznie..a jak uważasz inaczej, proszę zacytuj mi art. RODO który o tym mówi. Firma ma ci udostępnić wgląd i możliwość poprawy danych, nigdzie nie jest napisane w jaki sposób. Jeżeli kanał komunikacji taki jak telefon jest dostępny to możesz co najwyżej po marudzić sobie do UODO

P.S.

Tak się składa, że RODO znam dość dobrze, i nigdzie nie ma tam szczegółów dot. wykonywania danych czynności, a co najwyżej ukierunkowanie... Także jeszcze raz namawiam Cię do działania i bardzo chętnie zobaczę co ci Prezes UODO odpowie

Tytan
Tytan
1863 938 140

@- UODO a nie UOD

nic mu nie odpisze bo przez profil zaufany zgłoszenia przyjmuje nieistniejący już GIODO jak zwykle urzędy nie nadazyly nad zmianą 

po drugie myślę że nie złożył skargi bo to płatny wniosek 

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
-
Nie dotyczy

@GDA zgadza się...

co do UOD to taki mój skrót...którego tu nie powinienem używać...my w pracy na to po prostu Urząd Ochrony Danych mówimy...ale masz rację poprawnie to Urząd Ochrony Danych Osobowych... już poprawiam

#EDIT
Dodam, że do końca lipca wpłynęło dość dużo skargo do Prezesa UODO, bo ponad 1000. Jednak żadna nie zakończyła się karą finansową i zapewne długo nie zakończy. Urząd na razie podchodzi dość łagodnie....

Tytan
Tytan
1863 938 140

To miło z ich strony

jednakże w tym przypadku nie ma nawet podstawy do składania skargi ponieważ nie wypełniono wszelkich możliwych prób uzyskania danych

---
Użytkownik
16 0 0

Odpowiem Wam, ale już mam dość tych waszych wspólnych umizgów

Skarga płatna? Pierwsze słyszę.

O dziwo urzędy już wszystko pozamieniały i można napisać do UODO - jest kategoria SKARGA

RODO fakt nie mówi wprost jakim kanałem powinno się dane udostępniać, ale w preambule jest zapis, że w miarę możliwości powinien być to dostęp zdalny. Czepiam się dlatego, że UPC sami napisali w swojej polityce prywatności o możliwości zmian w moje UPC.

Poprawią bardzo dobrze, nie poprawią to może Pani Prezes zwróci im uwagę i jak będzie zagrożenie karą to poprawią.

znafffcy RODO....ehh

Tytan
Tytan
1863 938 140

z niecierpliwością czekam na odpowiedź jaką dostaniesz

mam nadzieję że nie znikniesz z tego forum jak większość pieniaczy ktorzy się tu pojawiają

---
Nauczyciel
815 181 29

Tak jak @GDA czekam z niecierpliwością na wynik , choć podejrzewam że nie wysłałeś tej skargi @konradwu77

--