UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
Tytan
Tytan
1863 938 140

Re: Zaktualizuj swoje zgody marketingowe

@konradwu77 to tak apropo's wniosku przez epuap

Screenshot_20180808-125816_Opera.jpg

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Podzielam zdanie @GDA i czekam na wynik

Użytkownik
16 0 0

@GDA to stare "rozporządzenie" dla GIODO

Tytan
Tytan
1863 938 140

@konradwu77 dlatego też o tym pisałem

nie widzę w ePuap innego miejsca w którym mogłeś złożyć skargę

podzielisz się nim?

---
"Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski
Użytkownik
16 0 0

składałem przez obywatel.gov.pl

Użytkownik
6 0 0

Trafiłem na ten wątek z google. Dlaczego?

Bo UPC ma w ***** brak zgód marketingowych i dzwoni. I wciskają abonament na TV jak ja TV nie mam od roku i już nigdy nie będzie. Po kiego durniu z UPC dzwonisz? Wszędzie i zawsze wyrażam brak zgód marketingowych. I jeszcze kłamca wiciska mi kit, że są włączone jak ja na papierze mam że się nie zgadzam. I jak przedłużałem umowę to się upewniałem, że brak zgód marketingowych będzie utrzymany.

Wchodzę na 'Moje UPC' którego nowy interfejs to tragedia. Nic nie można znaleźć. Na górze fioletowa belka 'Zaktualizuj zgody marketingowe'. Dlaczego? Kiedy stary dobry portal 'Moje UPC' wymieniono na to jeżdżące na boki ***** w okregach to od razu sprawdziłem czy nic mi nie zmienili po migracji. Oczywiście włączono mi bez mojej wiedzy i zgody wszystkie zgody marketingowe których nigdy nie udzielałem. Od razu wyklikałem spowrotem na nie. I od czasu wyłączenia wszystkich zgód marketingowych dożywotnio dynda banner 'Zaktualizuj zgody marketingowe'. Nigdy w życiu nie włączę. Co najwyżej zgłoszę do urzędu, żeby nakazali UPC ten baner usunąć.

Dlaczego UPC w portalu 'Moje UPC' nie pokazuje braku zgód matkeringowych? Żeby klient nie widział, że pomimo jego sprzeciwu je ponownie włączyli i dzwonią. Dlatego marketer się upierał, że zgody są wyrażone dlatego dzwoni, choć ja mam na papierze ich brak.

Popieram @@konradwu77 - podeślij mi na priva numer skargi to w swojej powołem się na ten numer, że nie tylko ja zgłaszam to wtedy się bardziej zainteresują.

W Enerdze odwalili podobny numer - po migracji ze starego portalu na nowy powłączali wszystkim zgody marketingowe. Trzeba było od nowa wyklikiwać braki zgód. W eBok www Plus GSM chcieli mnie zrobić w inny sposób - jak klient wyrażał brak zgód marketingowych to później dokładali kolejne zgody marketingowe co do których trzeba było wyrażać dodatkowy brak zgód. W końcu było tak, że co tydzień logowałem się i wyklikiwałem braki zgód. Znudziło im się po kilku i już od roku przestali dokładać kolejne.

Niestety w Polsce w firmach siedzą Janusze biznesu - cebulaki skupione na kopaniu się z klientami i prowadzenie gierek kto kogo przechytrzy.

Użytkownik
6 0 0

Żeby nie było, że zmyślam, że to niemżliwe aby Plus tak robił to poniżej dowód. Zaczęło się od 1 braku zgody. Potem oni co jakiś czas dokładali kolejne zgody marketingowe. Ja co jakiś czas się logowałem i doklikiwałem kolejne braki zgód. Znudziło im się przy 6 braku zgód.

Screenshot_20180813_210256.png

Tytan
Tytan
1863 938 140

@konradwu77 napisał(a):

I ostatnie, sprawę właśnie zgłaszam, nie chciało mi się, ale udałem się do banku i założyłem profil zaufany, więc oczekujcie poprawy marnej aplikacji jaką jest moje UPC

EDIT: poszło

hop hop ?

@konradwu77 istniejsze jeszcze w społeczności? 2 tygodnie mijają a nie dajesz znaku życia,

masz już jakąć odpowiedź?

---
Użytkownik
16 0 0

@GDA nie jestem jakimś piwniczakiem, żeby siedzieć na forum cały dzień oraz nie pracuję w UPC, żeby było to całym moim życiem.

Co do braku aktywności, jeśli tak Cię to martwi to ostatnio pisałem w temacie ligi mistrzów.

I nie nie zaglądałem jeszcze na skrzynkę epuapu, żeby sprawdzić czy jest odpowiedź, jak pisałem nie jest to całe moje życie.

Aha no i wciąż czekam na poprawkę ze strony UPC

Tytan
862 556 73

Jestem ciekawy jakiego rozpędu nabrała ta sprawa, czemak z niecierpliwością na jakieś nowe wieści.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting

Tytan
Tytan
1863 938 140

@konradwu77 napisał(a):

I nie nie zaglądałem jeszcze na skrzynkę epuapu, żeby sprawdzić czy jest odpowiedź, jak pisałem nie jest to całe moje życie.

i po co ten cały komentarz? wystarczyło napisać tylko to co zacytowałem,

niestety jest tak jak myślałem - dużo hałasu o nic, skoro nie interesuje cię co się dzieje z twoim wnioskiem

---
Nauczyciel
815 181 29

@GDA znowu jesteś podejrzany o współprace 

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Tytan
Tytan
1863 938 140

@ogromny-banned napisał(a):

@GDA znowu jesteś podejrzany o współprace 

nie reagują juz na takie żenujące zagrywki, ale skoro ktoś się w ten sposób dowartościowuje to jego sprawa

---
Nauczyciel
815 181 29

Z wnioskiem doszliśmy do wielkiej przepaści i zrobilismy krok na przód.

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
-
Nie dotyczy

A no właśnie gdzie te kary dla UPC ?