UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje UPC

ROZWIĄZANE
Użytkownik
16 0 0

Re: Zaktualizuj swoje zgody marketingowe

@GMateusz mamy już 29 sierpnia i w UPC dalej nie mogę znaleźć zakładki/sekcji ze zgodami i możliwością zmian. Czy coś wiadomo

@FANBOYE_UPC w skrzynce mam tylko potwierdzenie przyjęcia, jak coś dostanę na pewno Was poinformuję.

Nauczyciel
541 138 22

@konradwu77 szukasz dziury w calym z tymi zgodami w czym ci to przeszkadza?

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@ogromny ma człowiek takie hobby W domu mu się nudzi, to szuka do czego by tu się doczepić...

Zamiast cieszyć się pogodą i pięknem świata....

Nauczyciel
588 399 53

@Fan_Boj_JupiCi pyta:

Czy Skarga już doatarła do Prezesa którego jeszcze nie wybrano ?

Czy wniosek przeszedł bez problemu przez epuap ?

Czy wysłałeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych w procesie rozpatrywania skargi oraz czy zaznaczyłeś zgodę na przekazywanie danych podmiotom które w tym uczestniczą ?

Proszę o informację.

Jest to niezmiernie ważne dla społeczności, pokazuję drogę postępowania która nie należy podążać ze względu na pobudki którymi kieruje się @konradwu77 . Jak by nie patrzeć ma to wymiar społeczny oraz wychowawczy.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Nauczyciel
452 87 3

Czytam temat:

giphy smiech.gif

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@Szeptacz słuszna uwaga

Kolejny tydzień i nadal cisza... FANBOYE_UP się niecierpliwią