UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

Tytan
1438 820 568

GMateusz - słów kilka ode mnie

Cześć wszystkim!

Z końcem sierpnia zakończyła się moja blisko 5 letnia kariera w UPC Polska, co za tym idzie, oficjalnie od 1 września nie jestem już pracownikiem UPC, ani nie pełnię dłużej roli moderatora naszej Społeczności.

Piszę do Was tą wieczorową porą gdyż chciałem serdecznie podziękować wszystkim użytkownikom Społeczności UPC Polska, z którymi mogłem przez te lata budować nasze forum! Lata spędzone na pracy w dziale reklamacji oraz social media był z całą pewnością tymi najlepszymi - spotkałem na swojej drodze pomysłodawcę i założyciela tej Społeczności @Kamila , który obdarzył mnie kredytem zaufania i pozwolił sprawować nad nią pieczę. Nie przyszedłem tutaj jednak dziękować moim przełożonym, ani współpracownikom, bo zdążyłem to już uczynić zarówno osobiście jak i w dosyć obszernym mailu.

Na początku dziękuje Tytanom Społeczności UPC Polska@GDA @Pablo @KOCUREK1970 @MrPepka Wasz wkład w rozbudowę tego forum jest nieoceniony! Ciesze się, że wraz z @Kamilem i @Damianem stworzyliśmy ten program współpracy z UPC, który dla Was jest formą wyróżnienia i docenienia ze strony firmy, a dla firmy szansą na usłyszenie głosu prawdziwych klientów. Do usłyszenia i zobaczenia Panowie!

Pragnę także wymienić i oznaczyć (kolejność przypadkowa) kilkunastu użytkowników, którzy zapadali mi przez te lata w pamięć poprzez budowanie naszej Społeczności, w każdym tego słowa znaczeniu. Dziękuje za wszystkie Wasze posty, zaakceptowane rozwiązania, za chęć niesienia pomocy, za informacje, którymi się z nami podzieliliście, mówiąc wprost - za całą waszą aktywność na forum.

@Remix151 @mmarti @Azar @pawelb @brtk @ogromny-banned @szczepaniu @Mario @Fredek50 @TeDY @Pshemco @krupniok200 @dekiel @Cyber_GD @zylx @zuzia @k3lt @brodacz @MarcinONY @RadkoR @Ralfin 

Dziękuje także wszystkim innym użytkownikom Społeczności UPC Polska za cały Wasz wkład w rozbudowę tej Społeczności! 

Feedback, który od Was wszystkich otrzymywałem przez cały czas pełnienia roli moderatora tego forum dawał niesamowitą satysfakcję i motywował do dalszej ciężkiej pracy! Ciesze się, z każdej rozwiązanej sprawy, udzielonego wsparcia i wszystkich wymienionych z Wami wiadomości prywatnych.

Dla mnie cel został osiągnięty - stworzyliśmy wspólnie miejsce inne niż każde , gdzie firma wyciąga te wszystkie informacje spod stołu i przekazuje je zainteresowanym klientom. Społeczność stała się innym niż wszystkie kanały kontaktu z UPC Polska - tutaj zawsze znajdziecie wsparcie najbardziej doświadczonych i sumiennie wykonujących obowiązki pracowników. Nigdy nie było tutaj miejsca do uprawiania PR'owej gadki i oby to się nigdy nie zmieniło.

Nie napiszę, że zostawiam Was w dobrych rękach i w żadnym razie nie wynika to z obaw, co do zespołu moderatorów Społeczności UPC Polska - zapewniam Was, że oni dadzą radę! Bardziej chodzi o to, że ja Was po prostu nie mam zamiaru opuścić  Dzięki kolejnemu kredytowi zaufania i świetnym relacjom z moimi przełożonymi (no właśnie tutaj pewnie kilku trolli się zawiedzie - kochani mnie nikt nie zwolnił , moje odejście to skutek chęci dalszego rozwoju osobistego, a decyzja została podjęta dawno temu) otrzymałem szansę zostania kolejnym z Tytanów Społeczności UPC Polska, na co z radością się zgodziłem.

Na koniec chciałem podziękować wszystkim trollom, hejterom, napinaczom internetowym i innym frustratom zarówno z naszej Społeczności jak i innego mało znanego forum o tematyce związanej z UPC. To właśnie Wasza żółć, którą wylewaliście w Internecie, najmocniej motywowała mnie do dalszej pracy na rzecz Społeczności UPC Polska! Dzięki Wam miałem 100% pewność, że moja i całego zespołu praca przynosi zamierzone efekty! Make Love not Hate! Lecę robić popcorn, aby z radością przeczytać Wasze najnowsze wpisy!

Pozdrawiam wszystkich i do "przeczytania" w następnych tematach tutaj na Społeczności UPC Polska! I pamiętajcie, że warto przestrzegać Zasady Społeczności UPC.

GMateusz

Dawniej Moderator obecnie Tytan Społeczności UPC

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

12 ODPOW. 12
Highlighted
Tytan
Tytan
1948 968 151

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

Żegnaj moderatorze, dziękuję za te kilka lat na spolecznosci.

i tyle smuteczku bo ....

Witaj TYTANIE 🤛

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
Omnibus
493 134 24

Różnie bywało

Ale zapamiętałam Cię @GMateusz jako najbardziej aktywnego, pomocnego i bezstronnego moderatora, banowałeś też Tytanów jak przekroczyli granice

Tylko nieporzebnie na koniec pojechałeś po forum mediaswiat.pl, odnoszę wrażenie, że jest lepiej wypozycjonowane i znane niż Społeczność

Konto zbanowane
1248 357 57

@GMateusz Dzięki i powodzenia w dalszej karierze i nowych wyzwaniach. 

Specjalista
89 7 1

Coś się kończy, coś się zaczyna.  

Dziękuję za niejednokrotną fachową pomoc i diagnozę problemów jakie miewałem a nie były to jakieś drobnostki.. mimo to udało się wszystko ogarnąć, respekt i powodzenia w dalszej karierze.

Eh kogo teraz dręczymy w razie problemów z usługami? 

Omnibus
391 171 14

@GMateusz  no to powodzenia w rozwoju (tyle lat na jednym stołku to juz za duża rutyna i nuda, trzeba to zmieniać)    i na ... dalszej drodze życia

Powodzenia i dzięki za uznanie. 

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Omnibus
345 55 4

@GMateusz  Powodzenia w dalszej drodze zawodowej i dużo sukcesów! 😃

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Omnibus
313 80 4

@GMateusz

Powodzenia i ciekawych nowych wyzwań zawodowych  

Ekspert
102 41 0

@GMateusz 

Powodzenia na nowej drodze rozwoju zawodowego !

Dzięki za wszelką pomoc !

..........................................................................................................................................................................
TSHH - Horizon Max & CI+, 500 Mbits, Eleven, Filmbox, Cinemax, HBO, Netflix 4K
Omnibus
299 116 8

Witaj, dziękuje za wszelką Twoją aktywność, pomoc i rozwiązane dla mnie sprawy. Życzę powodzenia i dziękuje też przy okazji za oznaczenie. Fajnie, że będziesz na forum w dalszym ciągu. Pozdrawiam.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

Specjalista
86 46 2

Podziękował za aktywność i za wkład w forum. Powodzenia dalej w życiu aby ci poszło wszystko dobrze w życiu  

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+
300mb/s
Nauczyciel
669 167 6

Szczerość za szczerość.

Fajna informacja Na swój sposób każdy jest usatysfakcjonowany.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video