UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

Highlighted
Tytan
1439 822 568

GMateusz - słów kilka ode mnie

Cześć wszystkim!

 

Z końcem sierpnia zakończyła się moja blisko 5 letnia kariera w UPC Polska, co za tym idzie, oficjalnie od 1 września nie jestem już pracownikiem UPC, ani nie pełnię dłużej roli moderatora naszej Społeczności.

 

Piszę do Was tą wieczorową porą gdyż chciałem serdecznie podziękować wszystkim użytkownikom Społeczności UPC Polska, z którymi mogłem przez te lata budować nasze forum! Lata spędzone na pracy w dziale reklamacji oraz social media był z całą pewnością tymi najlepszymi - spotkałem na swojej drodze pomysłodawcę i założyciela tej Społeczności @Kamila , który obdarzył mnie kredytem zaufania i pozwolił sprawować nad nią pieczę. Nie przyszedłem tutaj jednak dziękować moim przełożonym, ani współpracownikom, bo zdążyłem to już uczynić zarówno osobiście jak i w dosyć obszernym mailu.

 

Na początku dziękuje Tytanom Społeczności UPC Polska@Pan_Abonent @Pablo @KOCUREK1970 @MrPepka Wasz wkład w rozbudowę tego forum jest nieoceniony! Ciesze się, że wraz z @Kamilem i @Damianem stworzyliśmy ten program współpracy z UPC, który dla Was jest formą wyróżnienia i docenienia ze strony firmy, a dla firmy szansą na usłyszenie głosu prawdziwych klientów. Do usłyszenia i zobaczenia Panowie!

 

Pragnę także wymienić i oznaczyć (kolejność przypadkowa) kilkunastu użytkowników, którzy zapadali mi przez te lata w pamięć poprzez budowanie naszej Społeczności, w każdym tego słowa znaczeniu. Dziękuje za wszystkie Wasze posty, zaakceptowane rozwiązania, za chęć niesienia pomocy, za informacje, którymi się z nami podzieliliście, mówiąc wprost - za całą waszą aktywność na forum.

 

@Remix151 @mmarti @- @pawelb @- @- @szczepaniu @Mario @Fredek50 @TeDY @Pshemco @krupniok200 @dekiel @Cyber_GD @- @- @k3lt @brodacz @MarcinONY @RadkoR @Ralfin 

 

Dziękuje także wszystkim innym użytkownikom Społeczności UPC Polska za cały Wasz wkład w rozbudowę tej Społeczności! 

 

Feedback, który od Was wszystkich otrzymywałem przez cały czas pełnienia roli moderatora tego forum dawał niesamowitą satysfakcję i motywował do dalszej ciężkiej pracy! Ciesze się, z każdej rozwiązanej sprawy, udzielonego wsparcia i wszystkich wymienionych z Wami wiadomości prywatnych.

 

Dla mnie cel został osiągnięty - stworzyliśmy wspólnie miejsce inne niż każde , gdzie firma wyciąga te wszystkie informacje spod stołu i przekazuje je zainteresowanym klientom. Społeczność stała się innym niż wszystkie kanały kontaktu z UPC Polska - tutaj zawsze znajdziecie wsparcie najbardziej doświadczonych i sumiennie wykonujących obowiązki pracowników. Nigdy nie było tutaj miejsca do uprawiania PR'owej gadki i oby to się nigdy nie zmieniło.

 

Nie napiszę, że zostawiam Was w dobrych rękach i w żadnym razie nie wynika to z obaw, co do zespołu moderatorów Społeczności UPC Polska - zapewniam Was, że oni dadzą radę! Bardziej chodzi o to, że ja Was po prostu nie mam zamiaru opuścić  Dzięki kolejnemu kredytowi zaufania i świetnym relacjom z moimi przełożonymi (no właśnie tutaj pewnie kilku trolli się zawiedzie - kochani mnie nikt nie zwolnił , moje odejście to skutek chęci dalszego rozwoju osobistego, a decyzja została podjęta dawno temu) otrzymałem szansę zostania kolejnym z Tytanów Społeczności UPC Polska, na co z radością się zgodziłem.

 

Na koniec chciałem podziękować wszystkim trollom, hejterom, napinaczom internetowym i innym frustratom zarówno z naszej Społeczności jak i innego mało znanego forum o tematyce związanej z UPC. To właśnie Wasza żółć, którą wylewaliście w Internecie, najmocniej motywowała mnie do dalszej pracy na rzecz Społeczności UPC Polska! Dzięki Wam miałem 100% pewność, że moja i całego zespołu praca przynosi zamierzone efekty! Make Love not Hate! Lecę robić popcorn, aby z radością przeczytać Wasze najnowsze wpisy!

 

Pozdrawiam wszystkich i do "przeczytania" w następnych tematach tutaj na Społeczności UPC Polska! I pamiętajcie, że warto przestrzegać Zasady Społeczności UPC.

 

GMateusz

Dawniej Moderator obecnie Tytan Społeczności UPC

 

---------------------------------------


Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

13 ODPOW. 13
Tytan
2183 1017 183

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

Żegnaj moderatorze, dziękuję za te kilka lat na spolecznosci.

 

i tyle smuteczku bo ....

 

Witaj TYTANIE 🤛

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

Różnie bywało

 

Ale zapamiętałam Cię @GMateusz jako najbardziej aktywnego, pomocnego i bezstronnego moderatora, banowałeś też Tytanów jak przekroczyli granice

Tylko nieporzebnie na koniec pojechałeś po forum mediaswiat.pl, odnoszę wrażenie, że jest lepiej wypozycjonowane i znane niż Społeczność

 

 

Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

@GMateusz Dzięki i powodzenia w dalszej karierze i nowych wyzwaniach. 

Highlighted
Specjalista
89 7 1

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

Coś się kończy, coś się zaczyna.  

Dziękuję za niejednokrotną fachową pomoc i diagnozę problemów jakie miewałem a nie były to jakieś drobnostki.. mimo to udało się wszystko ogarnąć, respekt i powodzenia w dalszej karierze.

 

Eh kogo teraz dręczymy w razie problemów z usługami? 

Highlighted
Omnibus
394 172 14

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

@GMateusz  no to powodzenia w rozwoju (tyle lat na jednym stołku to juz za duża rutyna i nuda, trzeba to zmieniać)    i na ... dalszej drodze życia

 

____________________________
Pakiet MAX | 250 Mb/s | Horizon HD
Highlighted
Omnibus
352 130 7

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

Powodzenia i dzięki za uznanie. 

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

@GMateusz  Powodzenia w dalszej drodze zawodowej i dużo sukcesów! 😃

Highlighted
Omnibus
352 133 4

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

@GMateusz

 

Powodzenia i ciekawych nowych wyzwań zawodowych  

Highlighted
Ekspert
113 47 0

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

@GMateusz 

 

Powodzenia na nowej drodze rozwoju zawodowego !

Dzięki za wszelką pomoc !

 

 

FB 500 / Horizon Max / CI+ / Eleven / Filmbox / Cinemax / HBO
Highlighted
Omnibus
300 116 8

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

Witaj, dziękuje za wszelką Twoją aktywność, pomoc i rozwiązane dla mnie sprawy. Życzę powodzenia i dziękuje też przy okazji za oznaczenie. Fajnie, że będziesz na forum w dalszym ciągu. Pozdrawiam.

--------------------------------------------------------------


Fiber Power 500 Mb/s - Compal | Connect Box / AP = Asus RT-N18U

Highlighted
Specjalista
93 51 2

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

Podziękował za aktywność i za wkład w forum. Powodzenia dalej w życiu aby ci poszło wszystko dobrze w życiu  

Horizon max HD+Mediabox HD+CI+C+Prestige+eXtra
300mb/s
Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

Szczerość za szczerość.

Fajna informacja Na swój sposób każdy jest usatysfakcjonowany.

 

Highlighted
Ekspert
122 24 2

Re: GMateusz - słów kilka ode mnie

Dzięki @GMateusz!

Miło było przeczytać, że zapadłem Ci w pamięci

 

Wszystkiego dobrego na nowej drodze zawodowej!