UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Konto zbanowane
1247 359 57

Re: Jak zwrócić sprzęt

@ogromny-bannednapisał(a):

@zylx przy takiej liczbie abonentów myślisz, że jakakolwiek firma by dała radę bez straszakow? Zmiany sprzętu, umow i rezygnację był by bajzel

Nic takiego nie napisałem. Istnienietej opłaty w cenniku jest jak najbardziej potrzebne i ok. To, że UPC nie robi problemu by ją wyksięgować po dokonaniu zwrotu jest jeszcze lepsze. 

Użytkownik
1 0 0

Witam serdecznie,

Na liście sprzętu niewygającego zwrotu widnieje TC7200. Proszę natomiast o informację czy model TC7200.U wymaga zwrotu do UPC czy nie (nie jestem pewien czy może to jednak ten sam model)?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

Tytan
1029 593 86

To jest to samo

-------------------------------------------

hosting
Tytan
1439 822 568

@KrzysztofS napisał(a):

Witam serdecznie,

Na liście sprzętu niewygającego zwrotu widnieje TC7200. Proszę natomiast o informację czy model TC7200.U wymaga zwrotu do UPC czy nie (nie jestem pewien czy może to jednak ten sam model)?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

W uzupełnieniu do tego co napisał @Pablo, odpowiadając wprost na Twoje pytanie: Ten sprzęt zwrotu nie wymaga.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Menedżer Społeczności
457 410 137

Cześć,

Lista sprzętu, którego zwrotu nie wymagamy została zaktualizowana.

Pozdrawiam,
Kamil

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Wykładowca
815 193 10

Cześć,

Arris wszystkie modele, dodajcie informacje, że za wyjątkiem GigaBoxa, który też jest Arrisem. 😁

Konto zbanowane
1247 359 57

Jest to napisane. 

Wykładowca
815 193 10

Sugerowałem się tabelką z pierwszego posta tematu @Kamila, bo edytowany był 11h temu i tego tam nie ma. Na stronie UPC faktycznie jest taka informacja. Nie było tematu.

Menedżer Społeczności
457 410 137

@brtk pierwszy post poprawiony, dzięki!

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Moderator
81 40 25

Mała aktualizacja w temacie.

Miło mi poinformować, że artykuł na naszej stronie, dotyczący Zwrotu sprzętu UPC, został uzupełniony o punkt "Jakie akcesoria zwrócić z danym sprzętem".

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006864

Na naszej Społeczności również zaktualizowaliśmy informację na ten temat.

Pozdrawiam
Adrian

Moderator Społeczności UPC

-
Nie dotyczy

Czy kabel HDMI musi być oryginalny od UPC ?

Z tego co pamiętam to dekoder podpiąlem pod wcześniej podłączony kabel.

Inspirator
9 2 0

@Adrian Niedawno w ramach przedłużenia umowy wymieniłem dekoder na taki bez nagrywarki. Technik tylko wyjął nowy dekoder z paczki, podpiał w miejsce starego (korzystając z jego kabli). Starego zabrał pod pasję i poszedl. Za ta skomplikowaną czynnisc zapłaciłem 60zl.  W skrzynce po nowym dekoderze znalazłem nowy zasilacz nowy pilot i nowy zestaw kabli. Teraz mam dwa piloty, dwa zestawy kabli i dwa zasilacze. Mam wam to jakos oddac? Nie chce problemów.

Moderator
81 40 25

@- chodzi bardziej o to, aby zwrócić kompletny zestaw, który otrzymałeś podczas instalacji. Jeśli zawierał kabel HDMI to należy zwrócić taki, który nie jest gorszej jakości czy np. krótszy. 

@trold wysłałem do Ciebie wiadomość Priv, aby ustalić jedną kwestię. 

Pozdrawiam

Adrian

Inspirator
9 2 0

@AdrianZ całym szacunkiem, nie chcę nikomu robić problemów, pan serwisant który mnie odwiedził był bardzo miły. Chciałabym tylko wiedzieć, czy odnieść te rzeczy do salonu UPC, czy mam je sobie zostawić i później zutylizować jako elektrośmieci. Sprawa jest świeża, sprzed kilku tygodni.

Proste pytanie: mam daw piloty, dwa zasilacze i dwa zestawy kabli. Mam coś z tym zrobić i je zwrócić, czy wszystko jest ok?

Highlighted
Moderator
81 40 25

@trold opisałem Ci wszystko ponownie w Priv. 

Pozdrawiam

Adrian