UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

Moderator
1413 821 560

Re: Jak zwrócić sprzęt

Technik zapomniał, ty zapomniałeś, system nie zapomniał i zgodnie z regulaminem karę naliczył, pomimo, że technik sprzęt winien był odebrać. Wina oczywiście technika, za co przepraszam w imieniu firmy. Prześlij do nas sprzęt, napisz do mnie dane na priv, karę anulujemy i o sprawie będzie można zapomnieć. 

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Naukowiec
1213 362 52

@ogromny-bannednapisał(a):

@zylx przy takiej liczbie abonentów myślisz, że jakakolwiek firma by dała radę bez straszakow? Zmiany sprzętu, umow i rezygnację był by bajzel

Nic takiego nie napisałem. Istnienietej opłaty w cenniku jest jak najbardziej potrzebne i ok. To, że UPC nie robi problemu by ją wyksięgować po dokonaniu zwrotu jest jeszcze lepsze. 

Użytkownik
1 0 0

Witam serdecznie,

Na liście sprzętu niewygającego zwrotu widnieje TC7200. Proszę natomiast o informację czy model TC7200.U wymaga zwrotu do UPC czy nie (nie jestem pewien czy może to jednak ten sam model)?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

Tytan
911 570 77

To jest to samo

-------------------------------------------

hosting
Moderator
1413 821 560

@KrzysztofS napisał(a):

Witam serdecznie,

Na liście sprzętu niewygającego zwrotu widnieje TC7200. Proszę natomiast o informację czy model TC7200.U wymaga zwrotu do UPC czy nie (nie jestem pewien czy może to jednak ten sam model)?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!

W uzupełnieniu do tego co napisał @Pablo, odpowiadając wprost na Twoje pytanie: Ten sprzęt zwrotu nie wymaga.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Menedżer Społeczności
456 411 137

Cześć,

Lista sprzętu, którego zwrotu nie wymagamy została zaktualizowana.

Pozdrawiam,
Kamil

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Wykładowca
815 196 10

Cześć,

Arris wszystkie modele, dodajcie informacje, że za wyjątkiem GigaBoxa, który też jest Arrisem. 😁

Naukowiec
1213 362 52

Jest to napisane. 

Wykładowca
815 196 10

Sugerowałem się tabelką z pierwszego posta tematu @Kamila, bo edytowany był 11h temu i tego tam nie ma. Na stronie UPC faktycznie jest taka informacja. Nie było tematu.

Menedżer Społeczności
456 411 137

@brtk pierwszy post poprawiony, dzięki!

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)