UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Highlighted
Tytan
Tytan
2073 997 165

Oszczędź 5 zl miesiecznie na abonamencie

Być może nie wszyscy wiedzą ale w ciągu kolejnych 6 miesięcy można zaoszczędzić 5 zł na abonamencie (realnie 4.50 bo BlueMedia pobiera prowizję 0,50 zł za transakcję) ale zawsze to blisko 30 zł oszczędności 

PŁAĆ RACHUNKI KARTĄ MASTERCARD

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
19 ODPOW. 19
Omnibus
352 130 7

Re: Oszczędź 5 zl miesiecznie na abonamencie

Dzięki za cynk. Fajna sprawa, ale nie mogę dokopać się do regulaminu oferty. Od czego zależy wysokość upustu i czy jest to tylko przez pół roku (30:5=6)? 

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Menedżer Społeczności
457 411 137

@GDA @brodacz tutaj więcej szczegółów  Promocja z BM

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Omnibus
352 130 7

Tylko 9k osób... Akcja słabo nagłośniona, więc może jeszcze się załapię. Tyle, że muszę czekać na kolejną fakturę bo obecnie nie mam opcji "zapłać".

500 +250 Mb/s, Asus AC 766 Mb/s +karta AC usb, Horizon Max PVR i 11-ki +Cisco PVR, Pakiet bezpieczeństwa
Tytan
Tytan
2073 997 165

Zalapiesz się spokojnie

Mastercard funduje również bilety do kina - płacąc kartą koszt wynosi 10 zł za dwa bilety i również jest ograniczona liczba ale wciąż dostępna pomimo ze to wielka sieć na M

-----
Tytan
Tytan
2073 997 165

Włąśnie zapłaciłem poleceniem przelewu, czyli pula promocyjna jest wciąż dostępna

wszystko można zrobić w mailu jaki się otrzymuje od UPC

niestety prowizja to 1 zł czyli realna oszczędność to 4 zł ale zawsze coś - jak dają to czemu nie brać 

-----
Debiutant
1 0 0

szkoda ze taka slaba oferta, bo gdyby dawali  15-20zl rabatu nrzez pol roku byloby o wiee lepiej dla klienta i firmy tez,,,

Tytan
Tytan
2073 997 165

Dla Klienta może i owszem ale dla firmy? wątpie

pozostaje się cieszyć że chociaż 4 złote jest

-----
Tytan
Tytan
2073 997 165

Poszła dziś pierwsza płatność w PROGRAMIE BM i co mnie zaskoczyło - prowizja dla Blue Media wynosi: 0 PLN  czyli rzeczywista oszczędność wyniesie 3o,oo PLN 

Promocyjny zwrot na kartę Mastercard®

Dzień dobry,

właśnie przyznaliśmy Ci 5,00 PLN za opłaconą fakturę od UPC Polska Sp. z o.o. w ramach promocji "Nawet 30 zł za rachunki UPC".

Pieniądze znajdą się na Twojej karcie Mastercard® za min. 48h.

-----
Nauczyciel
568 148 26

Tytan
Tytan
2073 997 165

zupelnie nie potrzebnie

bo raz ze promocja juz nie istnieje a dwa ja z niej korzystalem i sobie chwale

zreszta nie tylko z niej wszystkie rachunki płaciłem karta przez ten serwis

a musisz wpisac loginy przy kazdej platnosci aby serwis pobral dane z ebok 

-----
Nauczyciel
568 148 26

Na stronie podane: "W wyniku przedłużenia promocji, czas realizacji transakcji został wydłużony z 08-08-2018 do 29-03-2019"  chcą login i hasło do MOJE UPC w celu autoryzacji i realizacji płatności. Podobny wymóg był i we wcześniejszym regulaminie: https://drive.google.com/file/d/0B1bcIweQT2yFU1FsU1JMVUFWNlE/view?usp=sharing

Baczniej przygładam się regulaminom, zwłaszcza, że niedawno dostałam maila ze znanego sklepu Morele, że moje dane im wykradziono (i wielu innych osób). A loginu i hasła do MOJE UPC nie podałabym żadnej firmie trzeciej.

Tytan
Tytan
2073 997 165

zwrot srodkow za abonament obejmuje okres do marca

a czym ryzykujesz podajac login do programu tak aby autoryzacja szla automatycznie to nie rozumiem i pewnie nie zrozumiem 

ale tak jak pisalem na wstepie

niech cie glowa nie boli z tego tytulu - program jest zakonczony i zamkniety

-----
Nauczyciel
568 148 26

Raczej jedna z promocji kończy się niebawem, ale sposób działania serwisu i usługi płatności nie zmieniają się.

Nie mogę się nadziwić, że ktoś tak lekko podaje dane do logowania, gdzie są dane osobowe. Ryzyko jest za zawsze. Morele nie miało mojego PESEL, bo nie korzystałam z kredytów, ale niektórzy podawali. Ponad 2 mln rekordów zawierających dane użytkowników znalazło się w rękach złych ludzi. Podobne historie cały czas się zdarzają więc im mniej się podaje się danych serwisom, tym lepiej.

Tytan
Tytan
2073 997 165

ja rozumiem ze teraz w modzie stalo RODO i wszystko wokol tego

ale nie dajmy sie zwariowac zycie toczy sie dalej i czy chcemy czy nie wkrotce wszystko oparte bedzie o internet i logowania

mozesz nie podawac twoja sprawa

ja podalem i 30.zeta zostalo.w kieszeni 

chetnie bym po raz kolejny slorzystal z takiej oferty

-----