UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

Highlighted
Head of Customer Care
453 411 136

Pierwsze kroki

Cześć!

 

Witaj w miejscu gdzie przybliżymy Ci jak funkcjonuje to miejsce.

Społeczność UPC jest miejscem otwartym dla naszych klientów. Jest miejscem, gdzie można wymieniać się informacjami, wskazówkami i dyskutować o naszych usługach. Jest to miejsce, w którym główną rolę pełnią użytkownicy. Jeśli masz kwestię, która pilnie wymaga reakcji lub dotyczy stricte Twojej umowy, skorzystaj proszę z szybkiej formy kontaktu.

 

 

Zasady:

Zgromadzone zostały w poście Zasady Społeczności UPC, w którym ujęliśmy najważniejsze reguły obowiązujące w naszej społeczności.

 

Zespół Społeczności UPC:

Zespół Społeczności UPC to grupa pracowników UPC, której głównym zadaniem jest zapewnienie sprawnego działania społeczności i dobrej atmosfery.

 

W skład Zespołu wchodzą Moderatorzy, którzy czytają Wasze posty, dbają o to, aby odpowienie tematy były umieszczone w odpowiednich miejscach i reagują na Wasze zgłoszenia. Jeśli uczestnicy Społecznosci nie udzielą odpowiedzi na jakieś nurtujące pytanie, wtedy Moderatorzy wkraczają do akcji.

 

Oprócz Moderatorów w skład Zespołu wchodzi także Menedżer Społeczności, który opiekuje się Społecznością jako całością, poczynając od technicznych kwestii platformy po współpracę z Moderatorami i innymi pracownikami UPC.

 

Zaakceptowane rozwiązania:

W ramach platformy użytkownik, który zada pytanie i otrzyma odpowiedź, która rozwiązuje jego problem ma możliwość oznaczenia takiej odpowiedzi jako Zaakceptowane rozwiązanie. Pozwoli to innym użytkownikom na szybkie dotarcie do tego rozwiązania.

 

Odznaki i rangi:

W ramach  społeczności przyznawane są odznaki za udzielenie odpowiedzi z rozwiązaniami, uzyskanie odpowiedniej liczby polubień czy napisanie odpowiedniej ilości odpowiedzi. Równolegle do odznak funkcjonują również rangi użytkowników, które można zdobyć poprzez aktywną obecność, tj. regularne odwiedzanie, umieszczanie postów, zdobywanie i dawanie polubień itd. Rangi odwzierciedlają długofalowe zaangażowanie użytkowników w Społeczności.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą