UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Profesor
1621 418 83

Re: Podsumowanie I kwartalu 2018

Może nie chyli się ku upadkowi, ale widać gołym okiem, że sytuacja u nas się pogorszyła. Zobacz, że moderatorzy nie odzywają się tak często jak dawniej. W sprawie Pumy 6 mało się dzieje (żeby nie powiedzieć, że nic się nie dzieje), zapowiadany nowy sprzęt do internetu wciąż się nie ukazał, Compal wciąż ma niezałataną Pumę 6 itd itp. U nas panuje już marazm, a nie wiemy co się dzieje wyżej (w samej firmie) bo nie można wszystkich informacji upubliczniać do internetu czy w ogóle w świat.

https://zanimnapiszesz.info
Profesor
1386 610 54

@GDAnapisał(a):
I zaczyna się tradycyjne bicie piany, wróżenie z fusów i zabawa w jasnowidza

Też uważam, że coś się dzieje...

Jak ktoś sprzedaje wszystko w koło, to nie ma siły by polskie i dumnie narodowo UPC Polska przetrwało w takim formacie jak obecnie.

Nie po to się w takim trybie zmienia Prezesa i to na osobę ratującą tonące okręty...

A to co napisał @MrPepka w ostatnim poście - nic tylko się pod tym podpisać.

Na forum komunikacyjnie siadło, Compal leży i kwiczy, nowy modemorouter jak Yeti, Horizon też nie jest idealny - @GDA czy tak powinien się przedstawiać obraz firmy w której dzieje się ok, w której wszystko zmierza w dobrym kierunku?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1270 649 104

Ale Panowie 

To jest zmartwienie właściciela i pracowników UPC a nie nasze abonentów 

My mamy władzę- wybieramy naszym portfelem i mnie osobiście guzik obchodzi co się dzieje na szczeblu właścicielskim UPC

btw: przed chwilą odprawiłem z kwitkiem przedstawiciela Orange który pojawił się z oferta u mnie w mieszkaniu 

UPC pogorszy oferte i ceny? To następnym razem przyjme Orange

Co do ostatniego pytania- wróć do infografiki i sobie odpowiedz na nie

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Profesor
1621 418 83

Marazm dotyczący Puma 6, nowego sprzętu dotyczy również nas. Co do zmiany operatora to nie wszędzie jest to możliwe bo w niektórych blokach jest tylko UPC.

GDA
Pan Abonent ;-)
1270 649 104

@MrPepka Ciebie, dotyczy Ciebie i garstki świadomych abonentów

99% do których ja również się zaliczam problem PUMA jest abstrakcją

---
GDA
Pan Abonent ;-)
1270 649 104

@KOCUREK1970 chyba coś pomyliłeś 

Przecież możesz nie wiązać się okresem zobowiązania i mieć umowę na czas nieoznaczony z 30 dniowym wypowiedzeniem

---
Profesor
1621 418 83

Ale Ty i te Twoje 99% jesteście mało wymagający. Poza tym problem nie jest nagłośniony i dlatego jest jak jest.

GDA
Pan Abonent ;-)
1270 649 104

@MrPepkanapisał(a):

Ale Ty i te Twoje 99% jesteście mało wymagający.

Otóż to

I zmierzamy do sedna - patrząc na wyniki I kw i wzrosty abonentów w każdej z usług to UPC ma się całkiem dobrze i nie musi byc tak jak to kreslisz

---
Omnibus
271 41 4

Zobaczymy jak sytuacja rozwinie się w tym roku ale gda ma z jedną sprawą rację klienci zadecydują portfelem jak tutaj im coś nie będzie pasować to odejdą. 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Profesor
1621 418 83

Jak ci klienci będą mieli wybór u siebie w bloku (czy tam na osiedlu) to może tak

Profesor
1386 610 54

@GDAnapisał(a):

@MrPepka Ciebie, dotyczy Ciebie i garstki świadomych abonentów

Ale wychodzi, że jeśli to garstka, to nie mają żadnego prawa ani głosu - w niczym.

Czy ta grupa osób płaci z tego powodu mniejszy/inny abo od reszty "zadowolonych"?

Mnie nie interesują zadowoleni, mnie interesuje rozwiązanie moich problemów - przypomnę, problemów nie wynikających nigdzie z MOJEJ winy.

@GDAnapisał(a):

@KOCUREK1970 chyba coś pomyliłeś 

Przecież możesz nie wiązać się okresem zobowiązania i mieć umowę na czas nieoznaczony z 30 dniowym wypowiedzeniem

Ale nie w akceptowalnych cenach! 

Ale dokładnie taką formę będzie miała moja kolejna przygoda z UPC Polska - zapłacę te 20 zł więcej z tym co mam na bezterminowej umowie i nie podpiszę z nimi żadnego cyrografu do czasu kiedy w MOIM domu nie zobaczę NOWEGO modelu modemoroutera (tv mnie w ogóle nie interesuje więc zostanie MB a może w sumie tv w ogóle u nas wyleci - będzie tylko net i fon).

To jest moja odpowiedz na zaniedbania w UPC Polska.

Robię jak radzisz - decyduję portfelem.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
271 41 4

MrPepka Polak zawsze znajdzie sobie rozwiązanie o to się niema co martwić ;D

Profesor
1621 418 83

Tia. Samemu stworzy sobie internet 

Albo będzie go ciągnął z najbliższego centrum handlowego lub od sąsiada

GDA
Pan Abonent ;-)
1270 649 104

@KOCUREK1970napisał(a):

zapłacę te 20 zł więcej z tym co mam na bezterminowej umowie i nie podpiszę z nimi żadnego cyrografu

To jest moja odpowiedz na zaniedbania w UPC Polska.

Robię jak radzisz - decyduję portfelem

.

Za bardzo krzywdy UPC nie zrobisz płacąc im wiecej

---
Omnibus
271 41 4

zawsze jest możliwość przejścia na mobilny internet =) zauważyłem u mnie na osiedlu taki nowy trend że ludzie już nawet nie chcą miec z internetu na kablu kabla bo mieli jakieś złe doświadczenia z operatorem albo po prostu zauważyli że taki mobilny im w zupełności wystarczy bo nie ściagają takich ilości jak kiedyś po prostu każdy ma inne potrzeby i szuka dla siebie rozwiązania.