UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Zawodowiec
221 101 5

Re: Podsumowanie I kwartalu 2018

Niestety Horizon i Compal psują bardzo UPC Polska dobre imię.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

Profesor
1386 610 54

@Szeptacznapisał(a):

co niektórzy wieszczą podwyżkę

Przecież nawet obecne oferty cenowo są gorsze od poprzednich - tu nikt nie wieszczy podwyżki bo ona już jest i to w obecnym UPC Polska.

Ja wieszczę podwyżkę kiedy nas przejmie być może T Mobile, ale z drugiej strony z podwyżką pójdzie (taką mam nadzieję) znaczne podniesienie jakości sprzętu, obsługi i usług.

@Remix151

Dokładnie

- wprowadzić dekoder Horizona innego producenta (np.Samsunga),

- wprowadzić NOWY modemorouter (inna firma niż Compal).

A "narzekalność" na UPC Polska spadnie i to minimum o 50%!

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
452 87 3

Podpisuję się pod tym co napisaliście co jeszcze wymaga poprawy.

Jednak dorzucę swoje trzy grosze co do oferty programowej UPC. Dobrym rozwiązaniem byłaby repakietyzacja oferty , coś na wzor tego co oferuje Netia.  Cenowo za całość pewnie byłoby drożej, ale pakiety mogłyby zostać uzupełnione o to czego jeszcze brakuje. Można by wybierać z tego  to co komuś mniej lub bardziej pasuje i chce oglądać i za to płacić.

...................................................................................................................................................
C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
Profesor
1621 418 83

Nadawcy na to nie pójdą

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
541 138 22

@MrPepka, @KOCUREK1970, @Szeptacz, wtrące swoje trzy grosze jak mogę. Z mojego doświadczenia niech to kupi kto kolwiek byle nie T-MOBILE są wstanie wszystko popsuć. Miałem ERA T Mobile to wykupiło i zaczął się cyrk, tak samo z kontem osobistym.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Nauczyciel
452 87 3

Zgodnie z reklamą.Setki klientów wracają do T-Mobile.Codziennie.

...................................................................................................................................................
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@Mario i już Cię lubię....niestety piszę to co myślę, a myśle to co widzę na rynku..

A słoneczny zygi podgrzewa temat....
https://media2.pl/telekomunikacja/150483-Cyfrowy-Polsat-w-duzych-miastach-powalczy-z-kablowkami.-Jes...

ciekawie się robi na rynku  

Nauczyciel
452 87 3

Poprawcie mnie jeśli się mylę. Klienci Netii , którzy korzystają z pakietów C+ mogą się już po mału z nimi pożegnać?....

To trochę może na tym skorzystają inne kablówki , w tym UPC.

Z drugiej strony Liga Mistrzów w jakości HD, zapowiadane testy 4K, program Smart DOM- dla Polsatu to moze być dobry deal.

Profesor
1621 418 83

Internet zygiego (zwłaszcza internet domowy) jest tak niesamowity, że dostajesz i modem i router i na swoim routerze nie możesz mieć publicznego IP bo to router IDU ma ten public IP. Pamiętam jak na samym początku ten internet miał osiągi 30 mb\s bo tylko tyle był w stanie obsłużyć router IDU.

Profesor
1386 610 54

@MrPepka

A Ty wiesz, że CP nadal ten crap wciska klientom?

Teraz pod nową nazwą IDU/ODU 200 - schodzi jak ciepłe bułeczki...

Są tacy, co obecnie na tym wypasie mają nawet i 300 KILOBITÓW a nadajnik LTE 20 m od domu...

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1621 418 83

@KOCUREK1970

Tak, ja wiem (pod nazwą Internet Domowy 300). No, ale jak wcześniej napisałeś:

"Jacy wymagający klienci taki operator".

Profesor
1621 418 83

A ja uważam, że przyczyną poziomu tej Społeczności jest to, że nie ma Moderatorów na niej i, że w ogóle oni się nie odzywają (jak już na chwilę się zalogują na forum).

-
Nie dotyczy
1070 0 58

Spójrzmy prawdzie w oczy...poziom forum zależy od nas użytkowników...nie od moderatorów.

Tak zaraz będzie krzyk...tylko pomyślcie, oni mogą banować, blokować, kasować itp. ale poziomu wypowiedzi nie zmienią...

@KOCUREK1970 sorry nie odpowiem, nie ma co robić politycznego zamieszania, ani się go doszukiwać jeszcze tu. To forum o UPC i niech tak zostanie. 

Tu muszę poprzeć @GDA , nie róbmy śmietnika z tego miejsca.

Wracając do tematu, może i klienci słabi...ale zygi wygrywa póki co swoimi pomysłami...SmartDOM i tani abo oraz discopolo dla mało wymagających Polaków jest idealną mieszanką na zarobek...czy nie?

GDA
Pan Abonent ;-)
1270 649 104

@KOCUREK1970 akurat ten post nie był w twoja stronę nieszczęśliwie się stało że znalazł się bezpośrednio po twoim poście

btw każdy twój post otrzymał polubienia ode mnie

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Pax....Panowie...wiecie co. Ja mam takie pomysł, tak durny, tak dziecinny, tak naiwny i tak niepoważny...Ale taki już jestem i takimi pomysłami będę rzucał...

Każdy z nas jest inny, każdy ma swoje zdanie ale ogólnie chodzi nam o to samo chociaż często różnie to brzmi. Może spróbujmy postawić wielką czerwoną linię i zacznijmy od nowa?

Panowie i Panie trochę zrozumienia...

często denerwuje ludzi (chociaż nie zawsze mam taki cel, w sumie to zabawne bo w realu jest odwrotnie) wiem o tym, ale cenie tych co potrafią mnie zrozumieć i ze mną rozmawiać, nawet jak mają inne zdanie. Każdy z nas ma inne wyobrażenie o tym forum, wiem jak wqrzam @GDA zamieszczając coś czego on nie chce w złych tematach, ale te same wątki inni czytają i cieszą się, że one są... Tak, jednym się to będzie podobać innym nie. Tak to już jest.

Każdy z nas jest inny, indywidualny. Więc może jak się z kimś nie zgadzamy po prostu nie piszmy? Nie prowokujmy siebie nawzajem. To forum nigdy nie będzie elektrodom będzie to forum UPC, na którym czy się to komuś podoba czy nie, będzie marudzenie o 4k, marudzenie o usługi, informację o nowościach, dyskusje o UPC.

zaakceptujmy to w końcu i zróbmy coś fajnego Niech to będzie miejsce dla wszystkich i dla tych co chcą pogadać (o UPC oczywiście) i o tych co szukają pomocy, dla tych co chcą testować usługi UPC i dla tych co chcą o nich podyskutować Małymi kroczkami może uda nam się mieć chociaż trochę wpływu na UPC. Każdy z nas miał jakieś tam wyobrażenie ale czemu nie widzimy małych kroczków jakie poczyniliśmy?
- radio nareszcie pojawiło się na media module
- przetestowaliśmy i aplikację i  nowy soft (wcześniej możliwości testu były ograniczone)
- wreszcie udało się przetestować jeden z nowych sprzętów.

Doceńmy to, oni mogli by w ogóle z nami nie gadać, a jednak usiłują. Od razu zaznaczam, ja nie mówię nie krytykujmy. Krytykujmy ale mądrze. Niech nasze oczekiwania nie przerastają rzeczywistości. A jak już mają przerastać to razem dążmy by to zrealizować, a nie indywidualnie jedźmy po UPC...

Taka moja propozycja, lepiej współpracować niż zachowywać się jak politycy  

P.S.
@KOCUREK1970 daj ty wolne temu mecenasowi...Nie róbmy tego co robią politycy...