UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1217 637 96

Podsumowanie roku 2017

Zbliża się koniec roku i tradycyjny czas podsumowań. Podzielcie się swoimi opiniami o UPC, jak Wam ten rok minął korzystając z usług.

Poniżej najważniejsze wydarzenia tego roku:

UPC_rok_2017-491x1024.jpg

34 ODPOWIEDZI
-
Nie dotyczy
1060 0 59

Re: Podsumowanie roku 2017

Infografika nie obejmuję jednego mega ważnego wydarzenia... Startu Społeczności UPC

Innowator
15 9 0

Jak dwa poprzednie lata z wywalczonym Cisco - szybko, stabilnie i bez problemowo. Ostatnim razem awarię w UPC, która trwała dłużej niż 24h miałem może z 6 lat temu. Z Compalem jest może aktualnie mały zgrzyt ale do działania samych usług nie ma się do czego przyczepić, a i z nim się zrobi porządek 

GDA
Pan Abonent ;-)
1217 637 96

@Marcinosr napisał(a):

Infografika nie obejmuję jednego mega ważnego wydarzenia... Startu Społeczności UPC

Fakt wielkie przeoczenie ;-)

Ja mam wrażenie dejavu, taki sam kanał komunikacji ponad 10 lat temu zaproponowała Telewizja Nowej Generacji "n" i rozwiązanie się jak najbardziej sprawdziło

Podpowiadalismy kierunek w jakim ma iść oferta reagowalismy na błędy i usterki ba nawet w siedzibie ITI w Warszawie odbyło się spotkanie userow forum

Może i tego doczekamy również w społeczności UPC czego sobie i Wam życzę drodzy userzy społeczności UPC

Do Siego Roku

-
Nie dotyczy
1060 0 59

Hehehe ciekawy pomysł....

Fajnie by było kiedyś, zobaczy i poznać na żywo  

Menedżer Społeczności
239 303 81

Powiem tak: pomysły zdradzę Wam w odpowiednim czasie 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Omnibus
299 124 12

@GDA

tą grafike to sam robiłeś ? 

bo jeśli tak to jesteś faktycznie jakimś  wielbicielem czy wręcz wyznawcą upc, a może faktycznie tam pracujesz jak wielu podejrzewało.

Módl się żeby tu Krzysztof czy Lililo nie zajrzał bo dopiero się zacznie

A tak ogólnie, odkąd mam connectboxa na sieć już nie narzekam, oferta programowa jest jaka jest ale to ani plus ani minus , każdy wie co bierze, tam gdzie mieszkam nie ma większych awarii od kilku lat także byłoby bardzo ok  ..... gdyby nie ten Horizon.

I tu moje życzenia do UPC  - zróbcie z nim porządek w 2018r. i bęcie git.

1060 0 59

GDA
Pan Abonent ;-)
1217 637 96

@-wszystko zepsułeś

a chciałem się poczuć pracownikiem UPC choć przez chwilę

Menedżer Społeczności
239 303 81

@Mario napisał(a):

bo jeśli tak to jesteś faktycznie jakimś  wielbicielem czy wręcz wyznawcą upc, a może faktycznie tam pracujesz jak wielu podejrzewało.

@Mario Może przetnę tę spekulację od razu. Zgodnie z Warunkami korzystania z platformy Społeczność (tymi samymi, które każdy odklikuje jako przeczytane przy zakładaniu konta) każdy pracownik lub współpracownik ma obowiązek poinformować Menedżera Społeczności, aktualnie mnie o założeniu konta. To powoduje, że każdy pracownik/współpracownik otrzymuje rangę "Pracuję w UPC". Ci, którzy zapomnieli poinformować mnie o tym fakcie również. Serio serio.

Jako przedstawiciele UPC nie mamy tutaj drugich, tzw. fake kont. Korzystamy z oficjalnych profili oznaczonych jako Moderator, Menedżer Społecznośći lub Pracuję w UPC. W tym zakresie nic się nie zmieni. Ex-Moderatorzy również mają odpowiednią rangę: ex-Moderator. 

Stawiamy na rzetelność i transparentność w komunikacji z naszymi Klientami. Wierzymy, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zapracować na zaufanie i dobrą atmosferę w Społeczności. 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
-
Nie dotyczy
1060 0 59

@GDA przepraszam, wybacz  

Ma niespokojna natura znów wzięła górę.... Obiecuję, że to przed ostatni raz

Omnibus
299 124 12

@Marcinosr napisał(a):

@Mario żartujesz, nie?

http://newsroom.upc.pl/upc-podsumowalo-rok-2017/

To był sarkazm, raczej go nie podejrzewałem o cos takiego.

a grafiki nie widziałem, rzadko zaglądam na ich strone , chyba że jak mam podpisać nową umowę

1217 637 96

Kamil napisał(a): 

Stawiamy na rzetelność i transparentność w komunikacji z naszymi Klientami. Wierzymy, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zapracować na zaufanie i dobrą atmosferę w Społeczności. 

Ja porposzę rangę ABONENT w miejsce tego specjalisty ;-)

ups już zawodowca

-
Nie dotyczy
1060 0 59

@GDA chyba ABONENT/UKRYTY PRACOWNIK     

Nauczyciel
519 124 6

Albo TAJNY WSPÓŁPRACOWNIK  TW GDA.