UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Tytan
2209 827 74

Re: Podsumowanie roku 2017

@Azar

Jak nie promują usługi - to co fon robi w każdej usłudze triple?

Ba, nawet taka sama usługa podwójna jest droższa niż potrójna a i cena fona znacząco spada ze wzrostem nr promocji.

Ja jestem gotów z telewizji w ogóle zrezygnaować, ale fon musi zostać.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Tytan
Tytan
2073 997 165

@Azar  ma rację

Na stronie www próżno szukać informacji o ofercie telefonu

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
Omnibus
386 70 11

No dobrze dają telefon w tych każdych potrójnych i podwójnych pakietach ale jak widać w podsumowaniu ludzie rezygnują z telefonu stacjonarnego a to dlatego że no limity u operatorów komórkowych są bardzo tanie

120 Mb/s 39,99 zł
Tytan
2209 827 74

@Azar

No nie takie tanie - za no limit komórkowe, no limit stacjonarne i no limit świat chyba za 10 zł u komórkowców nie znajdziesz?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
386 70 11

za no limit komórkowe, no limit stacjonarne za 20 zł znajdę ale świat? no coż wtedy już trzeba inaczej kombinować zresztą ludzie wtedy używają Skype albo whats appa albo inaczej kombinują, ale wracając do tematu usługi stacjonarne idą w dół =P

120 Mb/s 39,99 zł