UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Profesor
1291 585 47

Re: Podsumowanie roku 2017

@Azar

Jak nie promują usługi - to co fon robi w każdej usłudze triple?

Ba, nawet taka sama usługa podwójna jest droższa niż potrójna a i cena fona znacząco spada ze wzrostem nr promocji.

Ja jestem gotów z telewizji w ogóle zrezygnaować, ale fon musi zostać.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1215 637 96

@Azar  ma rację

Na stronie www próżno szukać informacji o ofercie telefonu

Omnibus
269 41 4

No dobrze dają telefon w tych każdych potrójnych i podwójnych pakietach ale jak widać w podsumowaniu ludzie rezygnują z telefonu stacjonarnego a to dlatego że no limity u operatorów komórkowych są bardzo tanie

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Profesor
1291 585 47

@Azar

No nie takie tanie - za no limit komórkowe, no limit stacjonarne i no limit świat chyba za 10 zł u komórkowców nie znajdziesz?

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
269 41 4

za no limit komórkowe, no limit stacjonarne za 20 zł znajdę ale świat? no coż wtedy już trzeba inaczej kombinować zresztą ludzie wtedy używają Skype albo whats appa albo inaczej kombinują, ale wracając do tematu usługi stacjonarne idą w dół =P

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł