UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Innowator
15 14 1

Podziękowania dla kolegi z forum

Witam

W tym miejscu chciałem bardzo podziękować koledze z forum @GMateusz, który jako jedyny potrafił rozwiązać problem, który dla innych brzmiał NIE DA SIĘ, NIE MOŻNA, TYLKO DLA NOWYCH KLIENTÓW.

Chciałbym aby w UPC pracowało więcej takich ludzi jak Mateusz wówczas może inni ludzie nie składali by wypowiedzeń, nie narzekali by na upc itp. tylko rozmawiali by jak człowiek z człowiekiem. 

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, po prostu trzeba chcieć. I tak sie stało w moim przypadku, Mateusz chciał pomóc a nie zbywał mnie tanimi korporacyjnymi regułkami.

Takich ludzi jak @GMateusz potrzeba w tej firmie a PR będzie się robił sam.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Mam nadzieję, że UPC jako korporacja zacznie rozmawiać z klientem jak człowiekiem a nie jak z kimś kto im robi co miesiąc przelew, a jak jest to już z tym nic nie trzeba robić. Pamiętajmy, że czasy monopolu się skończyły dawno temu...

 

@GMateusz Dziękuje za pomoc, i życze samych sukcesów. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Pakiet MAX/HBO/500Mb/s/Horizon PVR
5 ODPOW. 5
Highlighted
Specjalista
62 17 1

Re: Podziękowania dla kolegi z forum

Potwierdzam to jedna z osób jakiej się chce, niespotykane w korporacjach takich jak UPC. Szacun dla człowieka bo też mialem z nim kontakt

Highlighted
Tytan
1439 822 568

Re: Podziękowania dla kolegi z forum

Dziękuje Wam za dobre słowo. Taki feedback napędza do dalszej pracy i nieustannego budowania relacji z klientami na  Społeczności UPC! Pozdrawiam serdecznie z zimowej stolicy Polski - Zakopanego. 

 

btw. Wszystkich którzy czekają na moja odpowiedz na priv lub rozwiązanie zgłoszonej sprawy informuje ze wracam w poniedziałek. Postaram się jak najszybciej Wam odpisać i rozwiązać zgłoszone kwestie. 

---------------------------------------


Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Highlighted
Innowator
35 20 2

Re: Podziękowania dla kolegi z forum

Ja również już kiedyś dziękowałem temu Panu
I tak, tacy ludzie jak on, a UPC będzie jeszcze lepsze !

Highlighted
-
Nie dotyczy

Re: Podziękowania dla kolegi z forum

Kto jak kto,ale wśród moderatorów @GMateusz  można jego bezinteresowną postawę  i zaangażowanie uznać za wzorowe o czym również miałem się osobiście przekonać.

Wyróżnić chciałbym też Panią @Martyna .

Dzięki.

Highlighted
Moderator
41 34 22

Re: Podziękowania dla kolegi z forum

@- Witam serdecznie, dziękuję za wyróżnienie i miłe słowo To dodaje pozytywnej motywacji do dalszej pracy. Miłej niedzieli życzę Wszystkim. Pozdrawiam.