UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Omnibus
439 339 35

Re: Pokaż swoją twarz

IE 11 bardziej dziurawy niż ser szwajcarski...

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
Profesor
1291 585 47

@Pablo

Mnie tam nikt nic nie wyżera .

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
ex-Moderator
138 132 20

@Pablo@KOCUREK1970

Któryś z profesorów na wykładzie rzucił kiedyś tekstem: „Internet Explorer służy do przeglądania Internetu z komputera i odwrotnie”, ale podobno o gustach się nie dyskutuje

Profesor
1291 585 47

@Tomasznapisał(a):

@Pablo@KOCUREK1970

Któryś z profesorów na wykładzie rzucił kiedyś tekstem: „Internet Explorer służy do przeglądania Internetu z komputera i odwrotnie”

Ja znam wersję, że "IE 11 służy tylko i wyłącznie do pobrania innej przeglądarki" .

@Tomasznapisał(a):

ale podobno o gustach się nie dyskutuje

No ale ja jestem z niej zadowolony, no co Ci na to poradzę .

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
ex-Moderator
138 132 20

@KOCUREK1970 napisał(a):

No ale ja jestem z niej zadowolony, no co Ci na to poradzę .

I to się chyba liczy najbardziej

Omnibus
399 94 3

Sami przystojni Panowie.

...................................................................................................................................................
UPC MAX>ELEVEN>C+>HBO GO>NETFLIX UHD>AMAZON PRIME VIDEO
"Przyszłość to serwisy internetowe, gdzie zapłacisz i obejrzysz w dowolnym momencie oraz bez reklam."
ex-Moderator
138 132 20

@Szeptacz 

zachęcamy do przyłączenia się i aktualizację awatara.

GDA
Pan Abonent ;-)
1215 637 96

Dołączył  medala dla kolegi poproszę

@Tomasz

ex-Moderator
138 132 20

@GDA napisał(a):

Dołączył  medala dla kolegi poproszę

Mówisz i masz. @Szeptacz medal przypięty