UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Menedżer Społeczności
457 410 137

Program dla aktywnych Uczestników Społeczności UPC

Cześć,

Przygotowujemy program, którego celem jest wyłonienie grupy najbardziej aktywnych użytkowników naszej Społeczności UPC. Zależy nam na tym, aby z grona naszych Klientów, a jednocześnie Uczestników Społeczności wybrać tych, którzy udzielają się w życiu forum poprzez skuteczne rozwiązywanie problemów, szukanie solucji, dzielenie się wskazówkami oraz wiedzą, a przy tym spoglądają na naszą firmę obiektywnym, Klienckim wzrokiem.

Chcemy wyłonić grupę użytkowników-pasjonatów, u których nasz obszar działalności budzi zainteresowanie i pomogą nam w tym hobbistycznie. Osoby te uzyskają możliwość testowania usług, produktów czy też sprzętów zanim zostaną one udostępnione naszym Klientom. Opinie i sugestie ww. Uczestników pomogą nam w dostarczaniu usług na możliwie najwyższym poziomie.

Do końca czerwca z niektórymi z Was skontaktujemy się z propozycją takiej formy współpracy. Wybrani Użytkownicy zostaną w widoczny sposób oznaczeni w Społeczności i będą mieli dostęp do części uprawnień moderatorskich, a więc w razie potrzeby będą służyć wsparciem. Pamiętajcie proszę, że ta forma współpracy to pro bono - zależy nam na obiektywizmie, dlatego nikogo nie będziemy obsypywać zawartością skarbca Sknerusa McKwacza. Dodam też, że osoby te nie będą reprezentować UPC i nie będą naszymi przedstawicielami - to my jako Zespół Moderatorów występujemy oficjalnie jako reprezentanci operatora, a pracownicy naszej firmy są również stosownie oznaczeni.

Chcemy wspólnie skupić się na tym by nadal rozwijać naszą Społeczność poczynając od technicznych spraw jak: struktura forum, podział na tablice i kategorie, dochodząc do bardziej zaawansowanych prac jak na przykład uruchomienie bloga.

Po głowie chodzi nam też pomysł o spotkaniu się w realu, tj. zorganizowaniu zlotu Społeczności UPC. Pamiętajcie o odpowiedniej (i koniecznej) dawce życzliwości kiedy piszecie ze sobą. Może nie warto kruszyć kopii z kimś, z kim za chwilę będzie można napić się soczku 

Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy na żywo w mniejszym lub większym gronie, gdzie będziemy mogli porozmawiać na temat naszych usług, przybić piątkę i spędzić miło czas.

Zapraszamy Was wszystkich do budowy Społeczności UPC. Zależy nam na tym aby Wszyscy mieli wkład w to jak wygląda to miejsce i czuli się w nim dobrze.

Pozdrawiamy,
Zespół Moderatorów

@Kamil @Damian @GMateusz @Martyna @Adam @Seba @Jaco @Adrian @Michał @Daniello 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
26 ODPOW. 26
Konto zbanowane
815 181 29

Re: Program dla aktywnych Uczestników Społeczności UPC

@Kamil pomysł niezły, zobaczymy co z tego wyjdzie 🙈

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Ekspert
104 41 0

@Kamil pomysł spotkania chodził mi wiele razy po głowie. Jak by to jeszcze połączyć ze zwiedzaniem np. waszego lab-a tak by uchylić rąbka tajemnicy nad czym pracujecie i w ogóle przybliżyć back-end UPC... 

FB 120 - Horizon Max & CI+, Eleven, Filmbox, Cinemax, HBO, Netflix 4K
Konto zbanowane
1248 359 57

@mmarti Bardzo ciekawy pomysł. Program programem, ale to spotkanie wydaje się najciekawsze. problem tylko z wyborem lokalizacji, bo mamy tutaj userów z całej Polski. 

Menedżer Społeczności
457 410 137

@zylx @mmarti dojdziemy i do tego etapu. Nie obiecuję, że otworzymy wszystkie nasze podwoje, ale myślę, że będziecie zadowoleni

Rozmowy o lokalizacji - myślę, że nieco jeszcze za wcześnie. Niemniej jednak warto mieć to z tyłu głowy. W naszym pięknym kraju są i góry i morze, coś na pewno znajdziemy. 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Menedżer Społeczności
457 410 137

Po długich naradach, nocnych spotkaniach (z przerwami na pokera) wybraliśmy kandydatów i przesłaliśmy im wiadomości prywatne. Obecnie omawiamy warunki naszej współpracy i odpowiadamy na pojawiające się pytania uczestników forum, których zaprosiliśmy do udziału w programie.

Do końca tygodnia powinniśmy być gotowi, aby przekazać informacje kogo zapraszamy do ściślejszej współpracy z  UPC w ramach naszej Społeczności.

--
Tagi (2)
-
Nie dotyczy
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czyli niedługo wyniki selekcji.

Wśród pań i panów Abonentów dysponujących wiedzą i doświadczeniem typuję, że to m.in: @zylx , @KOCUREK1970 , @Pablo , @Informatyg , @zuzia , @Azar .

Jeśli kogoś nie wymieniłem a zostanie wybrany i z natury jest osobą nie agresywną i nie szukającą zaczepek to w tym momencie gratuluję.

Konto zbanowane
441 160 27

@-  ja ? W życiu. Chyba mnie z kimś pomyliłeś

Omnibus
350 58 7

@- Nie dostałem propozycji 😉

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Nauczyciel
517 139 24

Konto zbanowane
1248 359 57

@- 

Na obstawianiu wyników raczej nie zarobisz   W Lotto też byem nie grał na twoim miejscu, bo z sześciu typów została ci tylko dwójka, a za dwójkę nie płacą

Menedżer Społeczności
457 410 137

Cześć Wszystkim,

Spora część z Was czekała na tego posta od pewnego czasu. Na początek kilka faktów:

• Zdecydowaliśmy się na ostrożny start w ramach współpracy i skupiliśmy się na czwórce osób. Nie odezwaliśmy się do wszystkich, których mamy na potencjalnej liście, a mamy taką 
  • Nadal będziemy się przyglądać Uczestnikom Społeczności i możliwe, że zaprosimy jeszcze kilka osób do współpracy.
  • Wybraliśmy dla nich nazwę: Tytani. Bo też i zostawiają tutaj iście tytaniczny wysiłek dzieląc się swoją wiedzą, swoim czasem czy też chociażby krytykując nas, co popycha nas jako Spółkę do zmian i ku rozwojowi

Czyniąc długą historię krótką: w gronie Tytanów mam przyjemność przywitać: @MrPepka @Pablo @GDA @KOCUREK1970 . Płyńcie po morzach i oceanach! 

tytani.jpeg

--
Tagi (2)
Konto zbanowane
1248 359 57

@Kamil A czy ujawnicie warunki współpracy tych Tytanów? Czy ciagle będzie to w sferze niedomówień? :p

Tytan
Tytan
1975 979 157

Dziękuje za wyróżnienie i wybranie mnie do grona aktywnych uczestników społeczności jaką sami tworzymy.

W dalszym ciągu postaram się robić "swoje" wskazując zalety i wady usług z których korzystam, pomagać w rozwiązywaniu problemów abonentom jeżeli z takowymi się spotykają, ale też zwalczając wszelkie objawy ktytykanctwa, flejmu i hejtu którego nie toleruję.

Krytyka TAK ale konstruktywna - Krytykanctwo NIE

-----
Trolli już nie widać?
Znakomicie!
-
Nie dotyczy