UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Highlighted
Zawodowiec
213 82 5

Ujednolicenie licznika dla polubień itd.

Witam, czy mogę prosić u naprawienie / ujednolicenie licznika dla głównie polubień? Ale mam na myśli w sensie wszystkiego.

Według mnie skoro publicznie na forum pokazywane mam 59 polubień, a w statystykach publicznych w moim profilu też 59 ... to powyżej zamiast 60 też powinno być 59 tak dla zasady by było spójnie wszędzie razem

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

7 ODPOWIEDZI
Menedżer Społeczności
241 238 72

Re: Ujednolicenie licznika dla polubień itd.

@Remix151 dziękuję za zgłoszenie, przekazane do dostawcy.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (3)
Zawodowiec
217 97 4

U mnie te liczniki to już wogóle się rozjeżdżają, nie jest to róznica o 1

Niby mam  200 ; 88 ; 4  a po zalogowaniu tak:

Przechwytywanie.JPG

Tutaj jak widać też licznik wariuje Jeśli dobrze rozumiem od góry do dołu powinno pokazywać w kolejności od największej ilości odwiedzin do najmniejszej. Mój temat powinien być na 3 pozycji, a jest na drugiej mimo, że ma mniej oglądalności od pozycji 3.

GDA
Pan Abonent ;-)
577 370 30

Tylko pozazdrościć jeżeli takie problemy macie w życiu tylko

---
UPC MediaModuł CI+ | Horizon HD H/S | Connect Box
Fiber Power 250 Mb/s | Pakiet Select | HorizonGO | Mega Sport | Canal+ Select
Zawodowiec
213 82 5

@GDAnapisał(a):

Tylko pozazdrościć jeżeli takie problemy macie w życiu tylko

Przecież to problemy UPC / Forum / społeczności.. a nie moje własne

Widzę, to zgłaszam

GDA
Pan Abonent ;-)
577 370 30

Jasna sprawa tylko dla większości to żaden problem nawet dla admina  także szkoda energii 

---
UPC MediaModuł CI+ | Horizon HD H/S | Connect Box
Fiber Power 250 Mb/s | Pakiet Select | HorizonGO | Mega Sport | Canal+ Select
Zawodowiec
213 82 5

@GDAnapisał(a):

Jasna sprawa tylko dla większości to żaden problem nawet dla admina  także szkoda energii 

Nie za bardzo Kamil jako Admin przecież podziękował już za głoszenie i przekazał tą informację do dostawcy. Czyli jednak interesuję go ta sprawa. Po co miałby zgłaszać rzecz lub błąd który go nie interesuje lub uważa go za zbędnego lub zbyt małego? Przy okazji zgłaszam teraz to bo wcześniej nie było mowy o tym, a jeśli mają naprawić licznik to już niech naprawią całość, a nie 3/4

Btw. Energii mam dużo więc nie widzę problemu A nawet jeśli jest inaczej to zgłoszenie tego nie pochłania mi dużo czasu, siwych włosów, pieniędzy czy nerwów więc nawet jeśli to straciłem tylko minimalną ilość tej energii - więc czemu nie? Nikt mnie przeciez nie zmusza.

Btw2. Nie wiem jak jest u Ciebie, ale nigdy nie napisałbym osobiście, że dla Admina lub kogoś innego "coś" jest obojętne itd skoro Ja osobiście tą osobą nie jestem, nie wiem co myśli i jak uważa tym bardziej gdy sprawa jest w toku i widać jednak zainteresowanie od tej osoby .. co czym bardziej jest wbrew logice pisania reszcie, że ta osoba olewa ten temat i mu jest to obojętne

Swoją drogą jestem też ambitny i bardzo wymagający, dlatego większość rzeczy musi być u mnie poprawiana by była "idealna". Nawet to forum. Wchodząc za rok na to forum nie chcę widzieć tych samych niedoróbek czy błędów co teraz.. a skoro nikt niczego nie będzie zgłaszać to myślę, że nikt niczym się nie zajmię - bo po co? Tak więc też zgłaszam by zostało poprawione to dla mnie główne i mojej wygody oraz charakteru. Jeśli innym pomogę przy okazji lub poprawki się spobodają reszcie to tym bardziej będę zadowolony