UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Highlighted
Tytan
2183 1017 183

UPC od środka

Na zaproszenie @Kamil jesteśmy dziś w Warszawie i mamy okazję odwiedzić siedzibę UPC Polska. Zobaczymy biura a przedewszystkim Headend czyli stacje czołową - centralny punkt dystrybucyjny telewizji kablowej, skąd otrzymujemy sygnał jaki odbieramy w domach

To tutaj znajdują się wszystkie odbiorniki satelitarne, modulatory sygnałów, sprzęt transmisji danych (CMTS) oraz inne urządzenia niezbędne do rozprowadzenia sygnału.

Wkrótce wiecej, stay tuned

20190909_101546-3024x1701.jpg

-----
Horizon | CI+| Giga Connect Box
6 ODPOW. 6
Highlighted
Innowator
53 5 1

Re: UPC od środka

Super, zawsze chciałem zobaczyć jak to wszystko działa

Highlighted
Tytan
2183 1017 183

Headend za nami. Robi wrażenie!

20190909_120626.jpg

Teraz czas na siedzibę UPC Polska

-----
Highlighted
Tytan
2183 1017 183

UPC piętro VI najwyższy szczebel

20190909_134451.jpg

20190909_134906.jpg

20190909_135048.jpg

-----
Highlighted
Innowator
31 9 2

KUBEK !!! , dlaczego UPC nie rozdaje  takich kubków na kawę swoim klientom ? ... Zima prawie za oknem , więc może w ramach prezentu gwiazdkowego, hę ? ...

Highlighted
-
Nie dotyczy

@- Tutaj wszystko widać, wlącznie z CMTSem:

https://www.youtube.com/watch?v=N3JdfbNnz90&t=322s

Highlighted
Pracuję w UPC
118 72 9

"Centralny headend" to infrastruktura dla Nas szczególnie kluczowa - tam powstaje sygnał TV dystrybuowany na całą polske itp. Ze względów bezpieczeństwa, nikt nie może robić tam zdjęć - nie tylko Tytani, ale również pracownicy. Na filmiku o 1 Giga pokazany jest HUB, takich miejsc mamy w  samej Warszawie kilkanascie, a w Polsce kilkadziesiąt - dlatego dostaliśmy zgodę na pokazanie tego miejsca na filmie.

Highlighted
-
Nie dotyczy

@Pan_Abonentnapisał(a):

@- bardzo mi przykro ale nie mogłem robić zdjęć z wiadomych powodów

Zobaczymy coś jeszcze, czy to już koniec fotorelacji?

Tytan
2183 1017 183

Zostala truskawka na torcie 

20190909_193414.jpg

-----
Highlighted
Innowator
31 9 2

He,he, zobaczymy, czy po meczu też tak będzie ... 

Highlighted
Tytan
2183 1017 183

trzymaj kciuki to bedzie dobrze 

-----
Highlighted
Tytan
2183 1017 183

Rozumiem rozczarowanie niektorych z Was ze nie dodalem zadnych zdjęć z wizyty

tez nad tym ubolewam ale byliśmy w takich miejscach gdzie naprawde wstęp ma wąską grupa ludzi więc niestety objęci klauzulą zachowania poufności nie mogłem zadowolić Was

ale na otarcie łez zapraszam do obejrzenia relacji z headendu naszych poludniowych sasiadow co pokaze skale jak to wyglada "od kuchni"

https://www.lupa.cz/galerie/srdce-upc-v-praze-takhle-vypada-headend-a-dohledove-centrum/#0

-----
Highlighted
Moderator
120 55 37

@Pan_Abonent , @- , @- , @Jiuzer niektóre Wasze posty w tym wątku zostały usunięte ze względu na naruszenie Zasad Społeczności UPC. 

Przypominam o trzymaniu się głównego wątku oraz wzajemnej życzliwości.

Pozdrawiam

Adrian

Moderator Społeczności UPC

Highlighted
Tytan
2195 827 78

@- napisał(a):

@Pan_Abonentnapisał(a):

trzymaj kciuki to bedzie dobrze 

Chyba jednak Tytani nie przynoszą szczęścia  Polska 0 - 0 Austria 

Tytani zawsze wygrywają.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Highlighted
Tytan
2195 827 78

@- napisał(a):

Zaintrygował mnie worek bokserski.

Oczyma wyobraźni widzę, że pracownicy mają dodatkowe zajęcie. Walą w ten worek, przychodzą pojedyńczo lub  całymi grupami i mają się po prostu gdzie wyżyć.

Ale to worek dla klientów - klient wyboksowany jest znacznie mniej awanturujący się.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.