UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Re: Wywiad z @Kamil na Antyweb.pl

No właśnie gdzie nasze blachy ?       

Menedżer Społeczności
232 306 77

Robią się, serio serio. Pierwszeństwo mają... te związane z AMA  

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Czyli jakie i za co ?

http://newsroom.upc.pl/chat-prezesa-upc-z-klientami-ask-him-anything/

P.S.
W sumie to musze przyznać, że z AMA to macie kupę odwagi Zdajesz sobie sprawę, że ludzie zasypią was pytaniami o ofertę tv i delikatnie to napisałem...

Profesor
1386 610 54

@-

Tekst z Twojego linku:

" O przebiegu spotkania decydują jego aktywni uczestnicy mogący pytać o wszystko, na co tylko chcą otrzymać odpowiedź. Brzmi ciekawie, prawda?"

Tylko pytanie, czy na to co zapytam dostanę odpowiedz, albo cokolwiek, co za odpowiedz mogę uznać .

Wiesz - konkrety, czy tylko wystąpienia Pana Prezesa z przekazem PR .

@Kamil

Jeśli tylko możesz - to proszę uprzedzić Pana Prezesa, że my się tak łatwo nie damy ponieść przekazowi PR i będziemy temat drążyć .

Mam nadzieję, że Pan Prezes po spotykaniu do Was nie powie po holendersku "Jezu, ale ci Polacy są upierdliwi, wykończyli mnie" .

Co do medali - ja chcę pierścień, a co .

Co my gorsi od tych z MON? .

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
1070 0 58

@KOCUREK1970 coś czuję, że po AMA prezes zwinie interes z Polski      

Profesor
1386 610 54

Zwinąć interes może nie - ale raczej bez konkretów będzie przekaz (obym się mylił).

Padną konkrety, to się zaraz wszyscy tego uwezmą i jak pijak będą czekać do 13-tej kiedy sklep otworzą, bo wiesz mówili, że o 13-tej otwierają (kapujesz przekaz? ) .

Jeśli jednak firma UPC jako całość a szczególnie firma UPC Polska chce być postrzegana jako firma ze zrozumieniem potrzeb klienta (choć wiadomo wszystko wymaga czasu) - to jednak usłyszymy konkrety z zastrzeżeniem, że to właśnie wymaga czasu.

Ja bynajmniej zamierzam Pana Prezesa zapytać o to co już i tu pytałem - coś innego zamiast Compala, własny modem klienta, o stały adres IP, czy UPC zamyśla powrócić do czystego modemu kablowego, czy to będzie jednak tylko modemorouter ale z trybem mostu - wiesz, o takie mało znaczące pierdołki będę pytał .

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
-
Nie dotyczy
1070 0 58

Czaje bazę  

No ja mam pytanko, ale będę oryginalny i nie będzie to pytanie o rozwój oferty TV. Wolę dowiedzieć się co planują w sektorze telefonii komórkowej...czy to tylko "chwilowa przygoda", czy zamierzają rozwijać ten segment...