UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Wykładowca
849 214 36

Zaginiony wątek

Hej, co stało się z wątkiem od  "Beznadziejny dekoder horizon"?

30 ODPOW. 30
Moderator
1013 657 163

Re: Zaginiony wątek

Ze względu na to, że wartość merytoryczna tego tematu była praktycznie żadna, został on decyzją @Kamila trwale usunięty. 

Wykładowca
849 214 36

Ok, dzięki za info. Tak się zastanawiam po co w ogóle jakieś Zasady Społeczności czy cokolwiek, jeśli arbitralnie wszystko można skasować. Trochę brak szacunku dla użytkowników którzy poświęcili swój czas by pisać w tym wątku. 

Menedżer Społeczności
255 324 80

@zylx Zarzucasz mi mocną podłość pisząc o brak szacunku wobec Uczestników niniejszej społeczności. Pozwól wobec tego, że się wyjaśnię : wątek został usunięty, ponieważ w znakomitej większości był wykorzystywany do zwykłego flejmu. Kupujemy krytykę, najlepiej w opakowaniu z napisem "Merytoryczna krytyka", ale flamewar? Nikomu nie służy niepotrzebne podgrzewanie emocji.

Chcemy dyskutować? Dyskutujmy zatem, ale z zachowaniem pewnego poziomu i tak, żeby nie kończyło się to jak na poniższym memie. 

mem1.png

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Zawodowiec
140 34 3

Można było oczyścić z tego "flejmu" i w ostateczności zamknąć czasowo lub na zawsze, a tu "trwałe usunięcie" całego wątku. Przy okazji odpowiedzialność zbiorowa, bo były tam też merytoryczne wpisy. Na szczęście w internecie nic nie ginie.

Menedżer Społeczności
255 324 80

@zuzia na koniec dnia to jest moja odpowiedzialność jak przebiega dyskusja, w jakim klimacie i na jakim poziomie. W tym konkretnym wątku było zbyt dużo niepotrzebnego tekstu.

W żadnym jednak wypadku nie uważam się za nieomylnego. Errare humanum est, więc jeśli czujemy potrzebę dyskutowania na temat tego dekodera - feel free. Każdy przecież może zacząć taki temat. 

Tylko tak jak wspominam i proszę: bez wycieczek personalnych, bez hejtu, bez gry pt. "Czyja racja jest mojsza" itd. Zasady każdy zna.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
Profesor
1473 641 61

@Kamilnapisał(a):

Tylko tak jak wspominam i proszę: bez wycieczek personalnych, bez hejtu, bez gry pt. "Czyja racja jest mojsza" itd. Zasady każdy zna.

Bez urazy Adminie, ale sam nie wierzysz w to co piszesz.

No bo ja przyznam, że nie wierzę w to co czytam!

90% treści na forum to zwykła ściana płaczu, gdzie jeden z drugim nie przychodzi tu merytorycznie rozmawiać, tylko by się wypłakać lub zrobić gównoburzę bo mu: "nie dali, nie dostał, nie chcieli mu dać, a w ogóle to to całe UPC jest ....  warte sami złodzieje i oszuści".

Możecie i tysiąc razy pisać, że innej oferty nie będzie, że lepszego sprzętu nie będzie bo taka jest decyzja wyżej a i tak prędzej czy pózniej zjawi ktoś niezadowolony, marudzący z fanaberiami lub kretyńskimi przemyśleniami i się wszystko zaczyna od nowa.

To nad userami trzeba zapanować i nad tym co piszą a nie będzie potrzeby kasowania postów, wątków, sypania banami i tłumaczenia się potem z tego.

Ale w moim przekonaniu należy koniecznie zmienić zasady w tematach, postach itd:

- nowy problem, nowy temat (jak temat ma 30 stron to już nikt nie wie co, kto komu i co odpowiada, co jeszcze jest ważne do rozwiązania, czy autor sobie odpuścił i szkoda strzępić dzioba itd),

- po rozwiązaniu tematu, lub dłuższej bezczynności autora lub innych userów tam piszących tematy z miejsca np. po 14 dniach zamykać (będzie ktoś chciał coś dopisać, prośba do Moda i odblokuje),

- dać autorowi tematu możliwość zamknięcia JEGO tematu (może nie chcieć kłótni w swoim temacie to go zablokuje, jak emocje opadną to poprosi Moda o odblokowanie, a może już do tematu nie wróci ale nie będzie zbędnego gadania ze ścianą i naparzania się kto ma rację),

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
573 157 23

@KOCUREK1970  trochę racji masz , ale sam wiesz że z reguły na wszelkiego maści fora najczęściej trafiają ludzie z problemami i tego nie unikniesz. No chyba nie myślisz że większość tych opinii o horizonie była wyssana z palca? Miałem go jakiś czas pierwsze m-ce wspominam pozytywnie, a później dramat. A Pan technik wymieniał nowego horizon na nowego no może odnowionego i mimo próśb ani razu nie sprawdził sygnału. Może tu był pies pogrzebany? Nie wiem nie znam się po to niby jest dział techniczny. Uważasz że powinienem zachwalać takie urządzenie i jak ktoś się buja parę m-cy z kulawą usługa będzie wpadał na forum zadowolony?

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 681 107

@KOCUREK1970 ostatni pomysl genialny z zamykaniem tenatu przez autora - oznaczony jako rozwiazany rowna sie zamkniety koniec dyskusji !

@ogromny oczywiscie ze nie byly to problemy wyssane z palca ale.dobrze wiesz ze powtarzanie przez jednego usera przez kilka miesiecy tego samego problemu nie sprawi ze skala bedzie wieksza

1 user ktory 100 razy napisze ze mu nagrywanie nie dziala nie jest tozsamym jak 100 userow napisze o tym po razie

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Omnibus
280 46 4

Najlepiej żeby osoby które chcą się kłócić wymieniły się numerami telefonów i tak niech załatwiają swoją wymianę zdań ;-)

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 681 107

@Azar a to cos nowego

moze lepiej zrobmy ustawke na wzor kiboli 

---
Highlighted
Profesor
1473 641 61

@ogromnynapisał(a):

@KOCUREK1970  trochę racji masz , ale sam wiesz że z reguły na wszelkiego maści fora najczęściej trafiają ludzie z problemami i tego nie unikniesz. 

Ale to forum ma na tym cierpieć albo to, że my się wzajemnie gryziemy?

Albo ktoś ma problemy emocjonalne (to nie na to forum), albo problem relatywny i CHCE, podkreślam CHCE by mu faktycznie pomóc.

Sam wiesz ile tego było - uważasz, że było warto się wzejemnie (Ty i ja i nie tylko) napierniczać w sumie w czyjejś bitwie ale nie w naszej wojnie?

A co masz najczęściej: kilka postów i się zjawia specjalista od wszystkiego, zalecający najlepiej reklamację (to pisze do Autora), ale nie omieszka dowalić się do wypowiedzi innych, bo jego zdanie musi być tym zdaniem ostatnim i jego punkt widzenia musi być tym punktem gdzie każdy musi taki własnie punkt widzenia zaakceptować - czy to ma oznaczać, że mamy w PL i na forum komunizm i wszyscy muszą mieć takie samo zdanie?

Co mnie w sumie interesuje co myśli ta osoba -nic kompletnie bo to nie z nią rozmawiam i nie ona ma problem. Korci by wręcz takiej osobie napisać "spierd...." - bo ona nie chce rozwiązania problemu, tylko napierniczania się nie wiem w jakim celu. Więc niech sobie takie porady i dosadzania w buty wsadzi - tępić takich!

@ogromnynapisał(a):

No chyba nie myślisz że większość tych opinii o horizonie była wyssana z palca? 

To już Ci w sumie @GDA wyjaśnił.

@ogromnynapisał(a):

Uważasz że powinienem zachwalać takie urządzenie i jak ktoś się buja parę m-cy z kulawą usługa będzie wpadał na forum zadowolony?

Ale skoro juz raz, dwa i trzy razy napisano, że jest do niczego, to jaki sens to pisać kolejnej osobie która tylko o tym wspomina.

Jest wątek niech sobie nowy czyta a nie podsuwanie wszystkim kaszki z mleczkiem pod nos.

Skończmy z frajerstwem i lamerstwem - "chcesz coś, udowodnij żeś wart uwagi a jak chcesz tylko pomarudzić to tam są drzwi".

Co do Twojego konkretnego przypadku, to może winny nie jest ani dekoder, ani sygnał a przewód koncentryczny, splitter jeśli jest w mieszkaniu albo port w TAPie w locboxie na korytarzu - skoro już tyle razy wymieniano dekoder to na moje nie ma mowy o jego "winie" i trzeba szykać dalej.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
573 157 23

@KOCUREK1970  po mojej stronie wszystko było wymienione , po za tapem , przewody też.

Co do forum to sam dobrze wiesz, że to się nie zmieni. Zresztą zobacz jak forum "ożyło" po zmianie softu w compalu.

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 681 107

@ogromnynapisał(a):

Zresztą zobacz jak forum "ożyło" po zmianie softu w compalu.

i to najlepszy przyklad jak powinno wygladac operatorskie forum

zglaszany jest problem, moderator zbiera informacje na temat problemu przeprowadza testy i wszystko wiadomo

tylko trzeba to robic nie z geba ze jupisi to oszusci i zlodzjeje tylko tak jak to zalatwiaja dorosli

a czesto mam wrazenie ze czytam pryszczatych malolatow 

---
Omnibus
290 116 11

Wtrące swoje 3 grosze bo w usuniętym temacie akurat się udzielałem, zależało mi żeby coś z tym złomem zrobić, ulepszyć, jak teraz widać była to kompletna strata czasu. Wątek można było po prostu ze spamu wyczyścić a nie usuwać wszystko, było tam wiele merytoryczne uwag, przynajmniej na początku ich nie brakowało. Tak jak to zrobiliście dajecie do zrozumienia wszystkim że wątki, które są "niewygodne" będą usuwane, tylko po co mi w takim razie takie forum ?  żeby czytać fanbojów i klakierów ?

Nie, ja już w takim razie dziękuję