UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Zawodowiec
140 34 3

Re: Zaginiony wątek

@Kamilnapisał(a):

@zuzia na koniec dnia to jest moja odpowiedzialność jak przebiega dyskusja, w jakim klimacie i na jakim poziomie. W tym konkretnym wątku było zbyt dużo niepotrzebnego tekstu.

W żadnym jednak wypadku nie uważam się za nieomylnego. Errare humanum est, więc jeśli czujemy potrzebę dyskutowania na temat tego dekodera - feel free. Każdy przecież może zacząć taki temat. 

Tylko tak jak wspominam i proszę: bez wycieczek personalnych, bez hejtu, bez gry pt. "Czyja racja jest mojsza" itd. Zasady każdy zna.

Forum Społeczności UPC firmujesz własnym nazwiskiem, zachęcałeś do przeczytania wywiadu z Tobą, przeczytałam. Do końca, na dole krytyczne komentarze, pada w nich hasło Horizon i cenzura:
https://antyweb.pl/upc-nie-dziala-zamiast-na-facebooka-zajrzyj-tutaj/#comment-3732610644

Jest szansa na odzyskanie twarzy - moja skromna propozycja, przeczyścić i przywrócić skasowany temat o Horizonie z kopii zapasowej i traktować WSZYSTKICH tak samo, czyli zgodnie z zasadami Społeczności, a problem hejtu i spamu będzie marginalny.

Menedżer Społeczności
255 324 80

@Mario napisał(a):

Wtrące swoje 3 grosze bo w usuniętym temacie akurat się udzielałem, zależało mi żeby coś z tym złomem zrobić, ulepszyć, jak teraz widać była to kompletna strata czasu. Wątek można było po prostu ze spamu wyczyścić a nie usuwać wszystko, było tam wiele merytoryczne uwag, przynajmniej na początku ich nie brakowało. Tak jak to zrobiliście dajecie do zrozumienia wszystkim że wątki, które są "niewygodne" będą usuwane, tylko po co mi w takim razie takie forum ?  żeby czytać fanbojów i klakierów ?

Nie, ja już w takim razie dziękuję

Ehhh. Pisałem właśnie o tym, że nie flejmować. I co? I czytam o fanbojach i klakierach. Naprawdę musisz?

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

@Kamilnapisał(a):
I co? I czytam o fanbojach i klakierach. Naprawdę musisz?

każdy zadowolony abonent który nie ma problemów z uslugami to:

fanboj, klakier, ukryty pracownik etc

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Menedżer Społeczności
255 324 80

@zuzia napisał(a):

@Kamilnapisał(a):

@zuzia na koniec dnia to jest moja odpowiedzialność jak przebiega dyskusja, w jakim klimacie i na jakim poziomie. W tym konkretnym wątku było zbyt dużo niepotrzebnego tekstu.

W żadnym jednak wypadku nie uważam się za nieomylnego. Errare humanum est, więc jeśli czujemy potrzebę dyskutowania na temat tego dekodera - feel free. Każdy przecież może zacząć taki temat. 

Tylko tak jak wspominam i proszę: bez wycieczek personalnych, bez hejtu, bez gry pt. "Czyja racja jest mojsza" itd. Zasady każdy zna.

Forum Społeczności UPC firmujesz własnym nazwiskiem, zachęcałeś do przeczytania wywiadu z Tobą, przeczytałam. Do końca, na dole krytyczne komentarze, pada w nich hasło Horizon i cenzura:
https://antyweb.pl/upc-nie-dziala-zamiast-na-facebooka-zajrzyj-tutaj/#comment-3732610644

Jest szansa na odzyskanie twarzy - moja skromna propozycja, przeczyścić i przywrócić skasowany temat o Horizonie z kopii zapasowej i traktować WSZYSTKICH tak samo, czyli zgodnie z zasadami Społeczności, a problem hejtu i spamu będzie marginalny.

@zuzia to że ktoś szafuje wyrazem "cenzura" nie od razu oznacza, że ma rację. Wolność wypowiedzi jest i każdy ma do niej prawo. Odrebną kwestią jest treść tej wypowiedzi i jej ładunek emocjonalny. Nie będę przytaczał historii stojącej za tym konkretnym userem, bo nie o to w tym wszystkim chodzi.

Po prostu szanujmy się nawzajem i pięknie się różnijmy, jeśli mamy taką potrzebę.. That's all. 

W temacie skorzystania z backupu - zaczałęm weryfikację zanim o tym napisałaś, ale zgadzam się z Tobą, to chyba jedyny sposób na zaopiekowanie tego wątku. Przy czym nawet jeśli go odzyskamy - proszę o cierpliwość bo trzeba go wyczyścić zanim wróci na łono Społeczności.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Nauczyciel
573 157 23

@GDAnapisał(a):

@Kamilnapisał(a):

@GDA  idąc tym tokiem to każdy user z problemami to hejter i tak dalej.

@Kamil  to, że usunoles mój wpis to nie cenzura tylko co? W którym pkt  złamałem regulamin???

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profesor
1473 641 61

@Marionapisał(a):

po co mi w takim razie takie forum ?  żeby czytać fanbojów i klakierów ?

Nie, ja już w takim razie dziękuję

I pomyśleć, że te wszystkie POZYTYWNE opinie np o produktach w sklepach internetowych piszą sami dywersanci i 5 kolumna.

Ale masz rację, od dziś sam zaczynam czytać tylko te negatywne komenty i tylko na ich podstawie będę podejmował decyzje co kupić - dzięki za zwrócenie uwagi.

Inteligentni ludzie na etykiecie od Denaturatu napisali "nie do spożycia, uwaga trucizna", ale co tam takie ostrzeżenie, ludzie łoją truciznę jak oranżadę.

Czyli od dziś kupujemy szajs i łoimy piracki likier.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
GDA
Pan Abonent ;-)
1362 682 107

@ogromnynapisał(a):

nie

tylko ci którzy non stop powtarzają sie jaki to sprzet jest do bani, jaki to operator jest beznadziejny

ja jeżeli jestem niezadowolony z jakiejś usługi zgłaszam fakt - ale RAZ, nic się nie zmienia, po okresie zobowiązania żegnam się z taką firmą bez żalu,

moje pieniądze i wydaje je tam gdzie jestem zadowolony - a nie raz mam wrazenie że niektórzy chyba tylko po to męczą się z operatorem aby dac upust swoim emocjom w internecie o tym

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Menedżer Społeczności
255 324 80

@ogromny napisał(a):

@GDAnapisał(a):

@Kamilnapisał(a):

@Kamil  to, że usunoles mój wpis to nie cenzura tylko co? W którym pkt  złamałem regulamin???

O który skasowany wpis mnie pytasz?

Jeśli robienie porządku na forum, usuwanie niepotrzebnych treści (bo offtopic, bo nabijanie licznika postów jednozdaniowcami), usuwanie obraźliwych treści, przesuwanie wątków z jednej tablicy do drugiej, łączenie wątków w całość to dla Ciebie cenzura to już w tej chwili spiszmy protokół rozbieżności.

To co dla Ciebie jest cenzurą dla mnie jest codzienną pracą Zespołu Moderatorów, którzy nierzadko robią to w swoim wolnym czasie. W żadnym wypadku nikogo do tego nie namawiam, ale jeśli ktoś to lubi robić - nie mogę przecież zakazać.

Tylko my wiemy ile czasu spędzamy na wewnętrznych dyskusjach jak postąpić w tym, albo w tamtym przypadku. Ale hej, ja się chwalę - nie żalę, bo to naprawdę sprawia frajdę, oprócz tego, że jest pracą zawodową. Hejt oczywiście tę frajdę zabija, ale o tym wszyscy wiemy.

--
Nauczyciel
573 157 23

@Kamil  z tego wątku pod wpisem @zuzia daleko nie trzeba szukać.

@@

.......................................................................................................................................................................................Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Menedżer Społeczności
255 324 80

@ogromny brak merytoryki. Stąd post został skasowany.

--
Nauczyciel
573 157 23

@Kamilnapisał(a):

@zuzianapisał(a):

@Kamilnapisał(a):

@@

@zuzia to że ktoś szafuje wyrazem "cenzura" nie od razu oznacza, że ma rację. Wolność wypowiedzi jest i każdy ma do niej prawo. Odrebną kwestią jest treść tej wypowiedzi i jej ładunek emocjonalny. Nie będę przytaczał historii stojącej za tym konkretnym userem, bo nie o to w tym wszystkim chodzi.

Po prostu szanujmy się nawzajem i pięknie się różnijmy, jeśli mamy taką potrzebę.. That's all. 

Wracając do tego"konkretnego usera" to też nie był merytoryczny czy serwis mało znający się na swojej pracy? Bo akurat bardzo dobrze znam ten przypadek?

Menedżer Społeczności
255 324 80

@ogromny pytasz mnie o wątek z Facebooka? Przepraszam, nie odpowiem Ci na to pytanie bo zwyczajnie nie pamiętam dokładnej treści posta sprzed roku.

--
Nauczyciel
573 157 23

Tego nie zadowolonego z antyweb, chyba jego miałeś na mysli. Mniejsza o to 

Innowator
47 10 0

Może bardziej przeszkadzała nazwa wątku. Dekoder Horizon nie jest poprawiany ( soft ) uwagi merytoryczne na temat jego działania ( np. brak nagrywania  według czasu ) nie są poprawiane.

Omnibus
290 116 11

@Kamilnapisał(a):

Ehhh. Pisałem właśnie o tym, że nie flejmować. I co? I czytam o fanbojach i klakierach. Naprawdę musisz?

nie wiem co to flejmowanie, ja tylko piszę jak to odbieram, ale jeśli Cie uraziłem to przepraszam