UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

Highlighted
Menedżer Społeczności
256 289 89

Zasady Społeczności UPC

Witajcie w Społeczności UPC!

 

Komunikacja z naszymi klientami jest dla nas bardzo ważna, dlatego stworzyliśmy to miejsce chcąc dać szansę na zbudowanie relacji między użytkownikami naszych usług.

 

Jeśli czujesz w sobie chęć rozmowy, udzielenia wskazówek lub po prostu zapytania o jakąś informację dotyczącą usług UPC - to jest to miejsce dla Ciebie.

 

Pamiętaj, że cenimy sobie Twoje opinie i jest nam miło, że chcesz być uczestnikiem naszej społeczności. 

 

Społeczność opiera się o wzajemne zaufanie i traktowanie z szacunkiem każdego z jej uczestników. Tworząc to miejsce kierowaliśmy się zamysłem, aby wszyscy jej uczestnicy czuli się dobrze biorąc udział w dyskusji.

 

Żeby było łatwiej nam to osiągnać, stworzyliśmy kilka prostych zasad:

 

  1. Szukaj a znajdziesz - staraj się korzystać z funkcji wyszukiwania zanim zadasz pytanie. Bardzo możliwe, że ktoś przed Tobą miał już podobne.

  2. Życzliwość - bądź życzliwy/życzliwa i odnoś się z szacunkiem do innych uczestników społeczności. Każdy człowiek ma prawo do swojej opinii.

  3. Dziękuj - podziękuj jeśli otrzymałeś/otrzymałaś pomoc lub po prostu spotkało Cię coś miłego. Korzystaj z Polubień i oznaczaj pomocne odpowiedzi jako Zaakceptowane rozwiązania. Każdy z nas lubi wiedzieć czy to co napisał komuś się przydało.

  4. Krytykuj konstruktywnie - jesteśmy otwarci na sugestie i opinie. Prosimy, aby formułować je obiektywnie i rzeczowo.

  5. Dbaj o prywatność - chroń swoje dane osobowe, nie umieszczaj w społeczności żadnych poufnych informacji takich jak: imię i nazwisko, treść emaili, adres email, adres zamieszkania, numer telefonu, numer klienta lub PESEL.

  6. Reklamy - tutaj uzyskasz informacje o usługach UPC. Dyskusje o usługach innych dostawców mają miejsce w dedykowanych im społecznościach i forach. Prosimy o używanie odpowiednich platform do promowania lub sprzedaży produktów i usług.

  7. Bądź precyzyjny - Twoje wpisy, wątki i komentarze będą łatwiejsze do odnalezienia, jeśli będą umieszczone w odpowiednich kategoriach i napisane w zrozumiały sposób.

  8. Nie spamuj - nie akceptujemy żadnego spamu. Jeśli otrzymasz spam skontaktuj się z zespołem moderatorów lub wykorzystaj funkcję "Zgłoś treść".

  9. Moderatorzy - funkcjonują w naszej społeczności w celu podtrzymywania ducha otwartości, transparentności, szacunku i przestrzegania zasad.

  10. Względy prawne - treści, komentarze, odpowiedzi, posty które są publikowane przez uczestników społeczności są ich opiniami.

Korzystając ze społeczności zgadzasz się na przestrzeganie tych zasad. Zastrzegamy, że te zasady mogą się zmienić w dowolnym czasie.

 

Powyższe zasady uzupełniają Warunki korzystania z platformy Społeczność.

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą