UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Profesor
1292 586 48

Re: Zespół Społeczności UPC

@Kamil napisał(a):

Do teamu dołącza @Maagda 

Od teraz "Panowie Moderatorzy" jest na liście zwrotów zakazanych. Mi już się raz wyrwało. Opuchlizna jeszcze schodzi... 

To masz szczęście, że w torebce u Pani Moderatorki (no bo Pani Moderator to jakoś tak "tysz" dziwnie brzmi ) była tylko kosmetyczka a nie cegła .

Z cegłą to by Ci nie tylko opuchlizna dłużej schodziła, ale zęby też byś stracił , a i fotka do port folio musiała by zaczekać aż szwy by wyciągneli .

Kobieta niby stworzenie słabe, ale jak przywali to z butów wyskakujesz .

Witam Panów Moderatorów i Panią Moderatorkę (nie, że sie do Pani Moderaotrki łaszę, ale swoje własne zęby polubiłem ).

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Zawodowiec
146 31 6

Re: Zespół Społeczności UPC

Jak dla mnie nie ma potrzeby powiększania liczby Moderatorów, bo nawet ci, co są mało aktywni i nie odpowiadają na zadane pytania na forum czy na PW. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb