UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

Menedżer Społeczności
292 361 85

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Cześć Wszystkim! 

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok dlatego życzę Wam w imieniu własnym i całego Zespołu Moderatorów @Ilona @Martyna @Damian @GMateusz  @Seba @Jaco @Adam wszystkiego co najlepsze 

xmas.png

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
6 ODPOW. 6
Profesor
1526 606 62

Re: Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Szanowna Administracjo, Szanowni Moderatorzy - ze swej strony bardzo dziękuję za życzenia.

Państwu Wszystkim i każdemu z Was z osobna również wiele dobrego, dużo zdrowia ( ;D ), pomyślności i radości w Nowym Roku 2019 i radości ze Świąt Bożego Narodzenia.

Szanowni Userzy naszego forum - Wam wszystkim, również składam najserdeczniejsze życzenia Bożonarodzeniowe i życzę Szczęśliwego Nowego Roku.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Nauczyciel
578 163 24

Ja wszystkim i każdemu z osobna, życzę spokojnych, ciepłych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Profesor
1702 404 91

Ja również dokładam się. Zdrowych, wesołyych i radosnych świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku życzę zarówno Administracji, Moderacji jak i użytkownikom forum. Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i co tam sobie wymarzycie 

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
508 100 3

Wszystkiego najlepszego dla całej ekipy forum UPC- użytkownikom i moderacji.Rodzinnej Wigilii, spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

.....................................................................................................
Max, Eleven, HBO GO, C+ Prestige, Netflix 4K, Amazon Prime Video
GDA
Pan Abonent ;-)
1424 660 114

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

aby nie bylo podwyżki abonamentu

aby nie trafiały się awarię 

abyśmy byli zadowoleni z usług UPC 

Szampanskiej zabawy sylwestrowej!

A Ty jak spędzisz sylwestra?

FB_IMG_1546242052086.jpg

FB_IMG_1546242058694.jpg

---
Nie mów do mnie szeptem.
Zimne nóżki w galarecie? Nie znoszę!
Profesor
1702 404 91

Szczęśliwego nowego roku!!! Aby rok 2019 był o wiele lepszym rokiem niż poprzedni. I aby nie było spin na forum 

https://zanimnapiszesz.info