UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O Społeczności

ROZWIĄZANE
Menedżer Społeczności
292 361 85

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Cześć Wszystkim!

Z okaji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w imieniu całego Zespołu życzę dużo radości, smacznego jajka i mokrego dyngusa 

happy_easter.png

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (2)
7 ODPOW. 7
Zawodowiec
144 30 5

Re: Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Drodzy Herosi, Moderatorzy, Drogie Panie, Drodzy Panowie, Przyjaciele i Wrogowie życzę Wam zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie, a w Poniedziałek Wielkanocny słońca za oknem i przyjaznej temperatury, Zimie serdecznie już podziękujemy.

12.gif

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja
-----------------
Internet T-mobile
60/10Mb
Profesor
1702 404 91

Ja również całej Społeczności życzę zdrowych, spokojnych i radosnych świąt i mokrego dyngusa.

https://zanimnapiszesz.info
GDA
Pan Abonent ;-)
1424 660 114

Wesołych Świąt i mokrego dyngusa

ru-0-r-800,0-n-Wx2118588xObI_lany_poniedzialek_mem_1.jpg

---
Nie mów do mnie szeptem.
Zimne nóżki w galarecie? Nie znoszę!
Nauczyciel
622 165 8

Zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt dla Wszystkich.

A sobie  Życze od UPC na te święta szybszego rozwiązania problemu z Compalem i wymian sprzętu, na które tak czekamy

-
Nie dotyczy
1377 0 93

easter-1328641_1920.jpg 

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół dla całej Społeczności UPC

Nauczyciel
578 163 24

Ja też życzę Wam wszystkim, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych i mokrego dyngusa

--
Użytkownik zbanowany za posiadanie multikonta
Profesor
1526 606 62

I ja dołączam do życzeń.

Najlepsze i najserdeczniejsze życzenia dla Wszystkich Userów i Administracji bez wyjątku.

Życzę i sobie i Wam wszystkim, byśmy i po Świętach spotkali się w tym samym gronie.

Administracji, Moderatorom życzę, by zawirowania towarzyszące zmianie Prezesa UPC Polska odbyły się dla Państwa jak najmniej dokuczliwie i byście WSZYSCY po Świętach w takim samym komplecie jak obecnie (a może i większym?) do Nas tu wrócili.

Userom życzę spokojnych i pogodnych Świąt.

Pogodnych Świąt dla Państwa oraz mokrego bez przymrozków dyngusa.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.