UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta UPC

Użytkownik
3 0 0

Mail

Witam, 

Nie działa mi poczta na adres ....... @chello.pl  ... jakaś awaria ?

12 ODPOW. 12
Tytan
1029 593 86

Re: Mail

Nic tutaj nie wiadomo o takiej awari. 

Jak bys mogl napisac co nie działa to bylo by łatwiej udzielić jakiejkolwiek pomocy.

-------------------------------------------

hosting
Użytkownik
3 0 0

po wpisaniu maila i hasła ...wywala nieprawidłowy użytkownik lub hasło ... 

w/w na pwno są poprawne 

Tytan
1029 593 86

Probowales opcji zmiany hasla ?

-------------------------------------------

hosting
Użytkownik
3 0 0

ale jak mogę zmienić hasło jeżeli nie mogę na nie wejść ? 

Innowator
28 8 1

Weryfikacja dwuetapowa, tokeny, czy też inne rozwiązania, to dzisiaj codzienność w przypadku korzystania z poczty wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z ważnymi dla nas sprawami. W ogóle przy korzystaniu z poczty, powinniśmy mieć przynajmniej dwóch klientów poczty, nie mówiąc już o samych kontach. I koniecznie należy sobie zrobić własny system, w którym określimy co i gdzie trafia i na jaką skrzynkę podpiętą pod jakie konto .

Konto upc i poczta upc do spraw związanych tylko z upc. Prosto i wygodnie 

Nauczyciel
537 143 24

Gdyby troszkę popracowali nad polityką bezpieczeństwa mail UPC wcale nie byłby zły. W obecnej formie warto go mieć jedynie do czytania o nowościach w ofercie i rejestracji modemu

Nauczyciel
537 143 24

@Informatyg 
Poczta UPC obsługuje IMAP. Ogólnie potencjał jest tylko trzeba paru ficzerów, żeby poprawić bezpieczeństwo.

Konto zbanowane
441 160 27

@zuzia  wczędzie podają, że tylko pop3, ale niekorzystam z tego to nie potwierdze :|

Nauczyciel
537 143 24

Podają nieaktualne informacje

Wrzucam ustawienia, może komuś się przydać.

imap1.jpg

imap2.jpg

Konto zbanowane
441 160 27

@zuzia  a to oki, przyznam nie testowałem tego nigdy a wiedze opierałem o ich super aktualną baze wiedzy

Albo sami nie wiedzą co mają, albo zapomnieli znowu coś zaktualizować. 

Highlighted
Innowator
28 8 1

No, trochę lipa, a już załączony screen odstrasza zupełnie :scream 

Co do punktu 6., to takie zapisy w regulaminach akurat rozumiem. Ba, sam miałem taki przypadek, gdzie nie korzystając przez długi okres z dysku u jednego z dostawców, dostałem maila z informacją o zaprzestaniu świadczenia usługi, no chyba, że się naglę zaloguję i skorzystam choć raz :tongue_winking.

Z tą różnicą, że tam niczego mi nie kasowano, termin był na przeniesienie swoich plików w inne miejsce, bądź ponowna chęć korzystania z usługi.

Ale to tak na marginesie, bo jak już wspomniałem, kasowanie nieużywanych kont rozumiem.