UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta UPC

ROZWIĄZANE
Highlighted
Innowator
39 21 2

Odzyskanie dostępu do poczty

Chcę odzyskać dostęp do mojej skrzynki w UPC. Hasła zapomniałem - rzadko używane i wyparowało.

Na stronie pomocy UPC taka sugestia:
haslo-upc.jpg

Na moim profilu w UPC takiej możliwości brak:

haslo-upc-2.jpg

Moje podejrzenia:

- hasło zostalo zresetowane przy okazji ostatniej zmiany umowy w lipcu

- konto zostało zablokowane po długim okresie bezczynności.

Pomożecie?

11 ODPOWIEDZI
-
Nie dotyczy
1054 0 58

Re: Odzyskanie dostępu do poczty

Jakiej przeglądarki używałeś? Skoro nie widać opcji zmiany hasłą to może wina przegladarki albo jakiegoś dodatku? Sprawdz w innej przeglądarce

Innowator
39 21 2

Korzystam na codzień z Firefoxa. Ale może faktycznie trzeba na chwilę wrócić do Windowsowej?

Sprawdzę

-
Nie dotyczy
1054 0 58

W Chrome działa Daj znać czy to coś pomoże, będziemy myśleć dalej w razie co 

Innowator
39 21 2

Otworzyłem w MS Edge - też jest OK

Dzięki.

Nie pomyślałem że to może być tego typu problem.

Pozdrawiam

Specjalista
59 10 4

Hasło do poczty zmienia się nawet przy każdej wymianie modemu internetowego oczym u mnie technik zawsze zapomina powiedzieć i tylko do maila głównego inne konta rodzinne mają te same hasła 

Omnibus
197 46 24

Na moim profilu tez brak mozliwości przywrócenia poczty,po instalacji Compala. Dałem chasło konsultantowi i nie mógł przywrócić. Obiecał że za dwa dni. Nie pojawia się ramka zeby zmienić haslo, Czy biorę Edge czy Chrome, nie wyświetla .Co za powód że nikt z UPC nie moze uruchomić mi poczty?

Specjalista
59 10 4

@Fredek50 napisał(a):

Na moim profilu tez brak mozliwości przywrócenia poczty,po instalacji Compala. Dałem chasło konsultantowi i nie mógł przywrócić. Obiecał że za dwa dni. Nie pojawia się ramka zeby zmienić haslo, Czy biorę Edge czy Chrome, nie wyświetla .Co za powód że nikt z UPC nie moze uruchomić mi poczty?

Moja propozycja zadzwoń jeszcze raz niech Ci zresetuje hasło i je poda. Konsultant konsultantowi nie równy. Najlepsze jest to że link do zmiany hasła wysyłany jest na mail do którego nie masz dostępu bo zmieniło się hasło

Użytkownik
1 0 0

upc.jpgMam podobny problem. Po zmianie routera przestało działać  hasło do mojej poczty UPC. Nowego nie dostałem od instalatora. Nawet o tym nie wspomniał. Próbowałem je zmienić przez Moje UPC, ale nie mam tam opcji zmiany hasła. Sprawdziłem wszystkie popularne przeglądarki na Win 7, Win 10 i Android.

Dziś spędziłem "urocze" pół godziny na rozmowie z kosnultantką, która nie mogła uwierzyć, że NIE MAM tej opcji na moim koncie. Następnie przesłała mi linka do bazy wiedzy, gdzie oczywiście JEST zmiana hasła. Część mailowa wygląda u mnie jak na screenie. Kto jest mi w stanie pomóc?

GDA
Pan Abonent ;-)
1214 637 96

Przeglqdarka Opera

na Android 8

20181128_210637.jpg

Nauczyciel
664 157 24

To może i ja się podepnę. Od kilku miesięcy nie mogę zmienić hasła do poczty UPC za pośrednictwem MojegoUPC. Poczatkowo nie mogłem się zalogować, poprosiłem o pomoc modów, @Martyna ustawiła bardzo proste hasło testowe i mogłem się zalogować, ale ciągle nie mogę samodzielnie zmienić hasła. @GMateusz pisał do mnie 23.10, że zajmie się sprawą jutro lub po jutrze i będę sobie mógł poustawiać hasła, ale chyba mu się zapomniało, albo ma aż tak dużo pracy, że nie ma czasu. Ostatnią wiadomość wysłałem tydzień temu, ale bez odzewu. Naprawdę nie czuję się komfortowo z takim hasłem jakie jest tam ustawione. Na ten adres jest wysyłana korespondencja zawierająca dane wrażliwe. Może ktoś w końcu pomóc?

Nauczyciel
468 123 19

@zylxpodaj haslo sprawdzimy czy łatwe

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|