UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poczta UPC

ROZWIĄZANE
Tytan
1439 822 568

Problem z logowaniem do poczty UPC

Cześć wszystkim

Informacja szczególnie ważna dla tych, którzyt korzystają z naszej poczty. Mamy chwilowe problemy z logowaniem poprzez naszą główną stronę z linku:

https://www.upc.pl/upcmail/

Sytuacja została już zgłoszona i problem zostanie usunięty tak szybko jak będzie to możliwe.

Poniżej przesyłam dla was link alternatywny, z którego logowanie przebiega prawidłowo:

https://upcmail.upc.pl/appsuite/

Przepraszamy za zaistniałą sytuację wszystkich naszych klientów.

W razie waszych dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

12 ODPOW. 12
Inspirator
7 0 0

Re: Problem z logowaniem do poczty UPC

Dzięki za tę informację. Uważam jednak, że jeżeli to możliwe, powinna ona widnieć na stronie poczty UPC, gdzie użytkownicy się logują. Prawie dwa dni nie można się zalogować i człowiek kombinuje już czy nie zmieniać hasła

Tytan
1439 822 568

@gorofil napisał(a):

Dzięki za tę informację. Uważam jednak, że jeżeli to możliwe, powinna ona widnieć na stronie poczty UPC, gdzie użytkownicy się logują. Prawie dwa dni nie można się zalogować i człowiek kombinuje już czy nie zmieniać hasła

Umieszczenie jej w tym miejscu nie jest niestety takie proste ale dzięki za sugestię.

Informacja jest dostępna na naszej stronie po wybraniu ścieżki: Pomoc i Obsługa -> Kontakt

image.png

---------------------------------------

Przestrzegaj Zasad Społeczności UPC, a będziemy żyli w zgodzie.

Inspirator
7 0 0

Tak myślałem. A na właściwą ścieżkę logowania trafiłem przez tę właśnie stronę pomocy.

Pamiętam, że kiedyś już była podobna historia, lecz chyba trwało to krócej.

Inspirator
7 0 0

Chyba od soboty znów trzeba korzystać z alternatywnego adresu żeby się zalogować do poczty.

Długo to jeszcze potrwa?

ex-Moderator
49 31 13

@gorofil sprawdziłem działanie poczty na naszej stronie https://www.upc.pl/upcmail/ i logowanie przebiega prawidłowo. Jeśli dalej obserwujesz utrudnienia, to sprawdź proszę działanie na innej przeglądarce/urządzeniu i daj znać.

Inspirator
7 0 0

Witaj. Niestety w Firefoxie też nie działa. Niby wszystko ok, użytkownik i hasło odptaszkowane, ale kliknięcie na zaloguj nie skutkuje.

ex-Moderator
49 31 13

@gorofil wyczyć pliki tymczasowe w przeglądarce. Daj znać, czy pomogło.

Sprawdź też proces logowania na innym urządzeniu, np. telefonie.

Inspirator
7 0 0

Użyłem CCleanera i na szczęście pomogło. Dzięki za poradę i pozdrawiam - Andrzej

Inspirator
7 0 0

Znów nie mogę się zalogować do poczty UPC. Link alternatywny działa, w Firefoxie też loguję się automatycznie, a w Chrome nie mogę. Wpisuję prawidłowe hasło i nie mogę. Kiedyś pomogło użycie CCleanera, ale dziś nie. Dlaczego?

Inspirator
7 0 0

Poczta już u mnie działa. Loguję się. Szkoda tylko, nie otwiera się  automatycznie i muszę za każdym razem się logować.

Adept
1 0 0

Dalej nie mogę się zalogować link alternatywny nie działa

Tytan
1055 598 88

@ROBERTKRASINSKInapisał(a):

Dalej nie mogę się zalogować link alternatywny nie działa

Witaj

Co konkretnie Ci nie działą ?