UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomiar prędkości

ROZWIĄZANE
-
Nie dotyczy
1060 0 59

Re: 120 Mb/s na 300 Mb/s czy to prawda że tak będzie?

@Azar no to czemu do nich nie poszedłeś?  

Omnibus
269 41 4

Bo dopiero od tygodnia jest taka oferta u mnie w bloku od netii a z UPC przedłużyłem umowę pod koniec sierpnia 😉

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
-
Nie dotyczy
1060 0 59

Czyli jednak...przyznajesz, że w momencie przedłużania oferta UPC była najlepsza? 

Omnibus
269 41 4

No tak tylko szkoda że z tego telefonu nie udało się zrezygnować. 

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Specjalista
49 16 1

Podziwiam ilu obrońców na forum ma UPC w związku z podwyższeniem prędkości tylko wybranym klientom. Miesiąc może mniej temu, zadzwonił do mnie  telefon z UPC z ofertą dokupienia czego typu Polsat Premium lub filmbox. Powiedziałem , że  zawiodło mnie UPC bo traktują mnie jak gorszego klienta bo podnoszą Internet tym co mają 60 a Ja mam 120 i mnie olewają. Pan zrobił mi długi i naukowy wykład że to dlatego że wprowadzili 1gb a mogą mieć tylko cztery prędkości bo parametry techniczne i takie tam . Bawiło mnie to bo mówię że  to bzdury bo przecież teraz macie więcej prędkości bo 120,150, 250, 300, 500 o 1gb. No o jego wykład naukowy padł.

-
Nie dotyczy
1060 0 59

@Aleksnapisał(a):

Podziwiam ilu obrońców na forum ma UPC w związku z podwyższeniem prędkości tylko wybranym klientom. Miesiąc może mniej temu, zadzwonił do mnie  telefon z UPC z ofertą dokupienia czego typu Polsat Premium lub filmbox. Powiedziałem , że  zawiodło mnie UPC bo traktują mnie jak gorszego klienta bo podnoszą Internet tym co mają 60 a Ja mam 120 i mnie olewają. Pan zrobił mi długi i naukowy wykład że to dlatego że wprowadzili 1gb a mogą mieć tylko cztery prędkości bo parametry techniczne i takie tam . Bawiło mnie to bo mówię że  to bzdury bo przecież teraz macie więcej prędkości bo 120,150, 250, 300, 500 o 1gb. No o jego wykład naukowy padł.

Dobrze mówi kolega    To ma być 120Mb/s??? http://www.speedtest.net/result/7748735706

Omnibus
446 340 35

To ma byc test? 

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.
Menedżer Społeczności
239 303 81

Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie: nie wiem skąd takie informacje. Jeśli będziemy wykonywać jakieś zmiany to na pewno o tym poinformujemy.

Temat zamykam, bo jest pełny flame'u a nie merytorycznej dyskusji. 

--
Jeśli moja odpowiedź jest pomocna kliknij Zaakceptuj jako rozwiązanie, dzięki temu inni szybciej do niej dotrą
Tagi (3)