UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pomiar prędkości

ROZWIĄZANE
Inspirator
3 1 1

Internet ponad 2x wolniejszy

Witam. Mam problem i nie bardzo wiem co mam z nim zrobić. Ogólnie posiadam internet 250Mb/s, jeszcze kilka tygodni temu raczej działał poprawnie, ale coś się zaczęło dziać. Internet nie osiąga nawet 100Mb/s a w okolicach 85-95Mb/s. Był również z tydzień temu technik, bo było już tak źle, że osiągałem zawrotne 5Mb/s, niestety mówił, że nie da rady więcej osiągnąć, bo to zewnętrzny problem, ale raczej wiedział co mówi, nawet w bloku mówił, że coś tam jest w tragicznym i nie odpowiedni stanie, miał porobić zdjęcia i to zgłosić, ale już sporo czasu minęło i nic się nie zmieniło. teraz pytanie co ja mam zrobić? Umowa już dawno minęła, więc racze nie ma sensu płacić za 250Mb/s to wolałbym zejść na 120Mb/s, bo chyba innego wyjscia nie ma, jak nie idzie tej usterki naprawić.

8 ODPOWIEDZI
-
Nie dotyczy
1060 0 59

Re: Internet ponad 2x wolniejszy

@Zone10napisał(a):

Witam. Mam problem i nie bardzo wiem co mam z nim zrobić. Ogólnie posiadam internet 250Mb/s, jeszcze kilka tygodni temu raczej działał poprawnie, ale coś się zaczęło dziać. Internet nie osiąga nawet 100Mb/s a w okolicach 85-95Mb/s. Był również z tydzień temu technik, bo było już tak źle, że osiągałem zawrotne 5Mb/s, niestety mówił, że nie da rady więcej osiągnąć, bo to zewnętrzny problem, ale raczej wiedział co mówi, nawet w bloku mówił, że coś tam jest w tragicznym i nie odpowiedni stanie, miał porobić zdjęcia i to zgłosić, ale już sporo czasu minęło i nic się nie zmieniło. teraz pytanie co ja mam zrobić? Umowa już dawno minęła, więc racze nie ma sensu płacić za 250Mb/s to wolałbym zejść na 120Mb/s, bo chyba innego wyjscia nie ma, jak nie idzie tej usterki naprawić.

Jak się chce to wszystko można naprawić 

GDA
Pan Abonent ;-)
1217 637 96

@Zone10napisał(a):

Umowa już dawno minęła (ciach)

Masz na mysli zobowiązanie promocyjne, bo umowa wciąż obowiązuje skoro masz sygnał.

Złóż reklamacje pisemną z żadaniem ulgi za każde 30 dni w którym sygnał odbiega od zamówionej usługi

Omnibus
235 101 5

Masz Ubee czy Compala?

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

Inspirator
3 1 1

Mam Ubee.

Użytkownik
2 3 0

gdzie testujesz i jakie masz połączenie ? kabel ? wifi ?

Omnibus
235 101 5

@Zone10napisał(a):

Mam Ubee.

Też tak miałem na Ubee... niestety konieczna będzie zmiana na Compala.

--------------------------------------------------------------

Fiber Power 250 Mb/s - Ubee Evw3226

Moderator
29 25 12

@Zone10 wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/+ imię i nazwisko). Sprawdzę pracę modemu i parametry. Jeśli bedzie taka potrzeba to naturalnie wymienimy na Compala. 

Inspirator
3 1 1

Około miesięc miałem problem, ale obecnie jest już ok, od tygodnia działa prawidłowo.