UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pozostałe urządzenia

ROZWIĄZANE
GDA
Pan Abonent ;-)
1367 683 107

Re: Cisco EPC3208 - rejestracja urządzenia, powrót do przeszłości

teraz na alledrogo będą sprzedawane jako podstawki pod doniczki z kwiatkami

---
W internecie możesz być tym kim zechcesz.
Jednak dziwne jest to, że większość ludzi wybiera bycie debilem ...
Nauczyciel
612 167 8

Nie byłoby handlu dobrym sprzętem, który został wycofany, gdyby klienci oferty poniżej 1Gb/s nie mieli do wyboru tylko Compala, który wiadomo jaki jest. 

A ja przyznam @zylx rację, bo był tutaj nawet temat (albo post, nie chce mi się szukać), gdzie ktoś nie mógł zarejestrować modemu bo adresu MAC nie było w bazie chyba i któryś z moderatorów, nawet nie wiem czy nie Ty @GMateusz, pomógł komuś go zarejestrować.

@edit

daleko nie trzeba szukać, wystarczy przejrzeć ten temat w którym piszemy.

Profesor
1475 644 61

Ale to moment - teraz się budzicie, modemy można było kupić już kilka lat do tyłu a o PUMA wiedzieliście co najmniej od roku.

Czasu by o to zadbać mieliście wystarczająco.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Profesor
1475 644 61

@GDA napisał(a):

teraz na alledrogo będą sprzedawane jako podstawki pod doniczki z kwiatkami

Powiem tak - jeśli to modemorouter, można go śmiało wykorzystać jako tani switch 1 Gb.

.........................................................................................................................................................................................................To co prezentuję w moich postach jest moją opinią - to co w nich zawarte, każdy stosuje na własną odpowiedzialność.
Omnibus
280 46 4

ale teraz jest kolejna sprawa jak ktoś będzie przedłużał umowę to i tak będzie musiał oddać cisco i brac compala

120 Mb/s + Telefon na start 40,97 zł
Profesor
1475 644 61

@Azar napisał(a):

jak ktoś będzie przedłużał umowę to i tak będzie musiał oddać cisco i brac compala

Dlaczego musi niby oddać? - net sobie zostawiasz (i modem) a zmieniasz inne usługi. Albo przechodzisz na bezterminową i spokojnie czekasz co się wydarzy.

Poza tym, za rok ma być już D3.1 w całej sieci UPC więc będzie już szerzej dostępny CB 2.0.