UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pozostałe urządzenia

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
4 0 0

Nie mogę przekierować portu.

Witam,

Próbuję przekierować port 80 ale cały czas dostaje alert na stronie konfiguracji modemu/router'a (model UBEE EVW 3226), że port: 80 field. 

Bez nazwy.png

6 ODPOW. 6
Specjalista
43 5 2

Re: Nie mogę przekierować portu.

A próbowałeś inny port przekierować dla sprawdzenia? 

Być moż 80 nie da się przekierować. 

Connect Box
UPC 250 Mpbs
Nauczyciel
655 448 61

Autor postu jest zalogowany do routera za pomocą portu 80 więc nie dziwnego że oprogramowanie nie pozwala na kierowanie tego portu a to wszystko po to żeby użytkownik nie zrobił sobie krzywdy

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Użytkownik
4 0 0

Inne porty to samo..

Użytkownik
4 0 0

router ma otwarte 3 porty 53, 80, 49152. telnetem do niego nie wejdę. 

Nauczyciel
655 448 61

W czym jest problem ?! Bo ja już nie rozumiem,

Doszliśmy do tego że portu 80 z zewnątrz do portu  80 wewnątrz od tak nie przekierujesz, jeżeli sprzęt jest trybie modemo-routera.

Więc trzeba wygbrać jakieś inne porty i tyle. Nikt z nas nie wie jaki ma być efekt finalny i co to tak na prawdę jest za urządzenie oraz co to za usługi na które chcesz kierować porty.

-------------------------------------------
Nie jestem nauczycielem, nie jestem wsparciem technicznym. Jak się nie znasz to skontaktuj się z kimś kto się zna i za odpowiednie wynagrodzenie zrobi wszystko tak jak powinno być.

hosting
Użytkownik
4 0 0

Nie idzie przekierować żadnego portu cały czas sra alertem js, nawet go nie wyczaję w source'ach strony, żeby się dowiedzieć o co mu chodzi. Cel jest prosty, chcę postawić TESTOWY serwer http dostępny z zewnątrz i poźniej podpiąć go pod domenę.