UPC
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pozostałe urządzenia

ROZWIĄZANE
Highlighted
Użytkownik
2 0 0

Technicolor 7200.u nie działa ethernet

Witam serdecznie. 

Mam wymieniony w tytule router pytanie do was zatem. Czy jest możliwość aby padły wszystkie gniazda ethernet na raz? Opcja jest taka iż router jest podłączony do komputera właśnie kablem ethernet a ten  go nie wykrywa. Nie świeci się też na routerze dioda ethernet nawet po restarcie. Karta sieciowa sprawna i przetestowana. Router był resetowany. Internet jest tylko z wifi.FB_IMG_1524722450767.jpg

FB_IMG_1524722443958.jpg

5 ODPOW. 5
Profesor
1579 418 80

Re: Technicolor 7200.u nie działa ethernet

Jest taka możliwość. Pozostaje ci wymiana routera. Ewentualnie możesz go przetestować z inną kartą sieciową, ale wątpię żeby to coś dało. Raczej switch ci padł w tym modemie.

https://zanimnapiszesz.info
Nauczyciel
513 133 22

@Adamo1990jakiś czas temu miałem  taki sam przypadek i się okazało, ze przewod przy modemie był walniety. Zarobiłem nowa wtyczkę i jest ok

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Użytkownik
2 0 0

To nie byłby taki problem. Gdyby to była wtyczka rj45 sypnięta. Ale na 2 oddzielnych kablach i nie ma opcji żeby 2 nowe kable były walnięte. 

Nauczyciel
513 133 22

@Adamo1990to zostaje najprawdopodobniej to co pisał @MrPepka, no chyba, ze cos w kompie padło 

CI+ | SELECT HD | FP 120 Mb | FilmBox , Cinemax|
Moderator
923 601 148

@Adamo1990 wyślij mi proszę w prywatnej wiadomości dane, które pozwolą na identyfikacje konta abonenckiego w naszym systemie (ID klienta/numer pesel + imię i nazwisko) sprawdzę działanie portów LAN.

UWAGA! Do 7 kwietnia przebywam na urlopie i nie pełnię obowiązków moderatora Społeczności UPC. Nie odpisuję na wiadomości prywatne. Moim bezpośrednim zastępcą jest Adrian. W razie potrzeby kontaktujcie się z nim lub z pozostałymi moderatorami. GMateusz